en iyi androit telefon hangisi? arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
en iyi androit telefon hangisi? arkadaşlar
Selamlar En iyi androit telefon hangisi arkadaşlar? benim gördüğüm fazla kurcalamasamda samsung i9000 5mp yada htc hd2 desire veya htc desire z ? bunların aralarında neler var neler yok hangisinde şu özellik yok oburunde var acemi olduğum için bilemedim size sormak istedim ustasından birinci ağızdan fikirlerinizi alırsam çok sevinirim araştırmaktan kafam şişti işi bilen insanlar yazarsa seçim yapmam kolaylaşıcak tşkler şimdiden.

not:htc evo 4g amerikada kullanılıyo mesela onun gibi başarılı bir tel icinde yok yok diyebileceğiniz telefonlar varsada önerirseniz sevinirim.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
galaxy s 2 'yi bekle derim :oke:

Ekleme

kardeş sen buradaki samsung düşmanlarının laflarını bırak ve buraya bak :)

AYNA

AYNA

Üye
galaxy s2 yi bekle..

whatamata

Üye
galayx s tabiki

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
whata galayx s demişsinde diğer arkadaşlar 2 yi bekle diyolar bencede katılıyorum onlarada tşkler.

AYNA

AYNA

Üye
şahsen ben bekliyorum yani..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben de bekliyorum.:oke:

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Jarzı nasıldır acaba htc gibiyse yandık :D samsungların genelde iyi oluyor 13 saat konuşma süresi yazmışlar galaxy s2 icin doğrumudur? bu cok iyi bir + olur. daha detaylı özelliklerini yazabilen varmı yada eksilerini.

----------Eklendi @ 05:20:57 ---------- Yazıldı @ 05:18:02 ----------

Ayrıca Samsung Infuse bu telefonun cıkış tarihide bilinmiyormuş hangisi galaxy s2mi yoksa infusemi?

----------Eklendi @ 05:29:17 ---------- Yazıldı @ 05:20:57 ----------

ve gene ayrıca bu model Samsung I9100 Galaxy S II diyemi geçiyor?

belferkay

Üye
Merhabalar. Öncelikle zamanınız var mı yok mu bunu bilmek gerek. Yakın zamanda almayı düşünüyorsanız S2 beklemenize gerek yok. Bir de fiyat olayı var tabii s2 ülkemize geldiğinde 1500tl+ bir fiyattan satışa sunulur tahminimce bu da az buz bir para degil. Şu an için tercih edilebilecek en mantıklı telefon 1100tl gibi i fiyatla bulabileceğiniz galaxy s. Ya da diyorsanız ki 1500tl bütcem var ama beklemeye tahammülüm yok htc desire hd. Ayrıca ben neden desire hd kullanıyorum da bütün insanların ortalığı ayaklandırdığı şarj sorununu çekmiyorum hiç anlamadım? siz mi yanlış birşeyler yapıyosunuz ben mi bilemedim...

----------Eklendi @ 07:08:02 ---------- Yazıldı @ 06:52:30 ----------

bu arada ülkemizde satışı var mı bilmiyorum ama motorola atrix 4g eğer satılıyorsa tercih edebilirsiniz. galaxy s2'den daha güçlü bir cihaz...

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
htc desire z var arkadaşta jarzı cok az nedense s2 fiyatı geldiğinde dediğiniz gibi kdv dahil o fiyatlara varabilir. Bendede htc tatto var hic memnun değilim jarz ve özellikleri yönünden onu satıp takviye edip alacağım s2'yi fakat motorola nasıl bir teldir bilmiyorum kullanmadımda buzamana kadar milletin en çok aldığı en çok tutulandır biliyosunuz. Nokia bayisine sorduğumda nokianın en güçlü rakibi şuan samsungmuş dolaysıyla beklemeyi düşünüyorum.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Ben HTC Desire HD almayı düşünüyorum ama bu Samsung Galaxy S kafamı karıştırıyor?
Hangisi daha iyidir ince ayrıntıları önemli..
Peki Galaxy S II Nasıl olacak?

kadir3831

kadir3831

Üye
GALAXY S BENCE 2Sİ CIKINCA PEK FARK YOKTUR EN FAZLA KAMERA FLAŞI BİDE PİXSELİ FAZLADIR GERİ KALAN TÜM ÖZELLIKLER AYNI OLUR BENCE BEKLEMENE GEREK YOK (h):oke:

belferkay

Üye
galaxy s2 sadece büyük fark olarak çift çekirdekli işlemciyle gelicek. Belli miktarda bir hız artışı olcak ancak bu 2 kat hız artışı anlamına gelmiyor bilesiniz ;)

turko9999

turko9999

Üye
htc desire hd tabiki galaxy s o kadar kasıyor ki ooof ooof !!!

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
s2 özelliklerine bakmadınız sanırım ? işlemci çift tabiki 2 kat hız olur. Fakat s2nin fiyatı kdv mdv eklenince 1600 1700 u bulur valla motor parası ya :)

hoss

hoss

Üye
xperia arc ta olabilir şarjı iyi gidiyormuş tasarım harikası bir telefon

ultrayer6

ultrayer6

Üye
galaksi es iki :p

----------Eklendi @ 18:19:19 ---------- Yazıldı @ 18:18:29 ----------

ayrıca hdmi ve usb on the go 'da olacak galaxy s2 'de. Tadından yenmeyecek :)

AYNA

AYNA

Üye
Jarzı nasıldır acaba htc gibiyse yandık :D samsungların genelde iyi oluyor 13 saat konuşma süresi yazmışlar galaxy s2 icin doğrumudur? bu cok iyi bir + olur. daha detaylı özelliklerini yazabilen varmı yada eksilerini.

----------Eklendi @ 05:20:57 ---------- Yazıldı @ 05:18:02 ----------

Ayrıca Samsung Infuse bu telefonun cıkış tarihide bilinmiyormuş hangisi galaxy s2mi yoksa infusemi?

----------Eklendi @ 05:29:17 ---------- Yazıldı @ 05:20:57 ----------

ve gene ayrıca bu model Samsung I9100 Galaxy S II diyemi geçiyor?

evet s2 samsung i9100 olarak geçiyor.süper amoled plus ekran var yani %18 daha tasarruflu ve usb on the go özelliği var yani usb klavye gibi şeyleri bağlıyabiliyorsunuz.1080p video kaydı 8mp kamera var..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
galaxy s 2 de multi zoom var yani ekrana 2 parmağınızla dokunup telefonu yüzünüze yaklaştırdığınızda ekran büyüyo veya küçülüyo.. yakınlık sensörünü kullanıyo sanırsam

dgkallday

Üye
farkı az mı? galaxy s 2 çift çekirden 1.2 ghz hızla gelicek, aynı anda farklı uygulamalar açabilecek, türkiyede yaygın olmayan bi özelliği vardı unuttum, ekranı daha canlı ve daha buyuk, cihaz çalınırsa pcden telefonu kitleyebileceksiniz, 4 farklı hub var, kısacası uçuyor bu şey :aha:

Üst Alt