En ağır virüs bulaştı galiba.

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
çözümü 10 dk lık format bukadar uğraşçana ben 15 kere format atmıştım :)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Oyle bakicaz artik cd yide isterim dahada formata pc ciye gitmeyiz. :)

kralberk13

kralberk13

Üye
dvd ye ücret istiye bilir haberin olsun
bu arada win 10 pro attım :))

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
kardes dvd aldim 2 tane az önce simdi cekip kurucam ha bu arada bi şkilde nete falan girebildim sonunda pc de indiricem. izlediğim videoda bu :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kralberk13

kralberk13

Üye
zaten benim attığım video bu
yanlız bitine uygu formatı indir

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
link nasıl sağlammı ?şuan onu indiriyorum vallaha geri dönemem 60 kb de 285 mb indirdim 3,8 gb boyutu var ve 18 saat flan kaldı. :D

vay benim halime.. .

kralberk13

kralberk13

Üye
hangi siteden hangi indirme yöneticisinden indiriyosun sen ya internet hızın kaç senin
win8 mi kurcaksın

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
win 8.1 pro site linkini verdim.

kralberk13

kralberk13

Üye
iyide senin attığın video :)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
ee ? :D

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13 kardeş indi torrent seçeneğide varmis linke tıklayınca 12 tane dosya cıkıyordu nolar torrentmiş 64 bit olanı yukldim bitti winrar olarak indi bunu nasıl yazıcaz simdi :D

kralberk13

kralberk13

Üye
şimdi winrar ın içinde iso olanını tut masa üstüne at

kralberk13

kralberk13

Üye
iso yu masa sütüne attıktan sonra dvd tak isoya sağ tıkla attığım resimdeki gibi yap
ben senin olun değilim ona göre yaz
ben senin yerinde olsam mesajımı düzeltip özür dilerdim lakin özür dilemek erdemliktir

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
iso yu masa sütüne attıktan sonra dvd tak isoya sağ tıkla attığım resimdeki gibi yap
ben senin olun değilim ona göre yaz
ben senin yerinde olsam mesajımı düzeltip özür dilerdim lakin özür dilemek erdemliktir

peki özür dilerim.

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler kardeşim
masa üstü yok diye bişeyde yok masa sütünde bilgisayarım felandamı gözükmüyo ozaman

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13

kralberk13

Üye
eyv sende sağol kardeşim...
biraz araştırma yaptım bu işlem işine yarıya bilir

öncelikle bilgisayarımız açılınca windows tuşu + r kombinasyonunu kullanarak (bilmeyen için windows tuşu)
çalıştır menüsünü açalım ve explorer.exe yazıp enter ‘a basalım. masaüstünüzü böyle geri getirebilirsiniz ama çözümümüz bu değil tabi ki. bu arada yapamayanlar görev yöneticisini (ctrl + alt + delete) açarak sol üstde ki dosya ya basıp çalıştır ‘ı açabilir. bu geçici hata çözme yöntemimizden sonra tekrar çalıştır’ı açalım vemsconfig yazalım. başlangıç sekmesine gelelim ve gereksiz gördüğümüz ismini cismini bilmediğimiz programların yanlarında ki tikleri kaldıralım ve uygula diyelim ama bilgisayarı tekrar başlatmamayı seçelim.

tekrar çalıştır’a girelim bu sefer sfc /scannow yazıp enter’a basalım. amacımız aynı zamanda windows klasörünü onarmak. probleminiz büyük ihtimal çözülecektir. sorununuzu çözdükten sonra bir anti virüs yüklemek sizin için iyi olacaktır ( avira tavsiyemdir ) , geçmiş olsun efendim.

Not:alıntıdır

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
keylogger saldırılarına karşı COMODO Antivirus programını öneririm kesinlikle.
Link:

Üst Alt