En ağır virüs bulaştı galiba.

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
nerden indircem ? cdye nasıl çekcem tamam yparız ya sıkıntı değil şuan gidebileceğim pc ci yok cunku

kralberk13

kralberk13

Üye
net denen bişey var pc kaç bitse ona göre araştır mesela googleye win 8.1 pro 32 bit yaz önüne siteler çıkar gir birisine indir

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
peki tmaam indirince napıcam dvdye nası yazıcam

kralberk13

kralberk13

Üye
indirdikten sonra rar dosyasının içindeyse iso yu masa üstüne al eğer sadece iso inerse yine masa üstüne al iso ya sağ tıkla diske yansıta bas dvd ye yazma işlemi başlıcaktır
bitincede zaten dvd okuyucu otomatk atıcak diski dışarıya
resimde göründiği gibi isoyu masa üstüne aldıktan sonra dvd takıyosun isoya sağ tıklayıp windows disk yansıması yazıcıya basıyosun ona bastıktan sonra yaz diyosun yazıyo

al buda win 8.1 format atma videosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
hadi kolay gele

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
kardeş birde bi sorum daha elle virüs silsek nasıl olur ? mesela şurda win7 denemiş arkadaş bende win 8.1 de uygulasam aynı sonuca ulasır miyim ?

kralberk13

kralberk13

Üye
deniye bilirsin denemekte fayda var olmaz ise format en son çare

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bu arada geçti gibi bi sürü sekme gectim açılmadı bişey adw malware bytes hitman pro falan filan tarattım bi ton virüs buldu temizlettim sıcaklıkta bile fark oluştu şu videolara falan bi bakarım

kralberk13

kralberk13

Üye
ben sana onları önercektim işlem yapamıyorum felan diyince önermedim o 2 si çok iyi avcılardır işi çözmüştür şimdi durum ney bak birde adwcleaner indir onunla tarat
tamam sanırım onuda indirip taratmışsın

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
başka program varmı önerin ?

benim bi ara yine bulasmıstı virüs pc bosta hic ellemiyorıum kendiliğindeen 90-95 dereceye fırlardı.esrt nod 32 360 total security malwarebytes anti-malware ve adw cleaner tarattım bi anda süper oldu p ve 50-60 takılmaya basldı.

kralberk13

kralberk13

Üye
şimdi sıcaklık düştü ve normal pc ye döndü sanırım değilmi herşey normal demi
takılma felan bişey yok

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
takılmalar sekme açılmalar program açılmalar yüklemelr vs. yok tek hata başlat menüsünün gri olması ve 5-7 derecelik fark.

kralberk13

kralberk13

Üye
sorun kısmen çözülmüş normale dönmüş 360 total security ile tarama yaptırt bakalım bişeyler bula bilir belki

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Startısback ı tekrar yuklemek istmiyorum lisans işi çok sıkıntılı her ay key gir falan direk start menü 8 yukledim eskiden yuklediğimde beğenmemiştimde şimdi biraz hoşuma gitti.fakat şu tarafı düzenlemek istiyorum.nasıl yaparım ?

kralberk13

kralberk13

Üye
hehe artık çözersin onlarıda bu konu sanki fazla uzadı kapatsak diyorum ne dersin

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

trontr

Üye
Güncellenmiş 360 total sec.
Her derde devadır.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaslar driver boosterla dtiverleri guncelledm yniden basllattim acinca masaustu siyah geldi.napicamm ? :(

kralberk13

kralberk13

Üye
çözümü

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
İse yaramiyo o.kardes win 8.1 nasil kurulur video izledim acayip kolay birseymis ve pc yi formata gorurup bi tanede win 8.1 pro cd si isteyecegim.

Videoyu atarimda atamiyorum iste. :(

Kisaca anlatirsak cdyi tak acilirken herhangi bir tusa bas ki cd deki win acilsin kurulum yeri geliyor disk sil bol falan filan istiuo kisisellestirme falan filan ve sonra pc aciliyor
.

Arada yeniden baslat istiyo bu arada istedigin diski silebiliyorsun.olusturabiliyorsun.

Bukadar basit.telde oldugum icin ustun koru yazdim videoyuda keske atabilsem.

kralberk13

kralberk13

Üye
ne sandın ya sana dedim kaçkere format at diye :) neyse napalım yapçakbişey yok istediğini yap ;)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Baska bir cozum varmis gibi konusuyorsun.Varsa ogrenelim.Seni dinliyorum.

Üst Alt