Elveda Symbian, Hoşgeldin iOS

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Elveda Symbian, Hoşgeldin iOS
Tamamen elveda değil elbette :) iPhone 4 kullanmaya başladığım için Symbian konusunda eskisi kadar aktif olamayacağım. Symbian bölümünde konu açmış üstadlarımız sayesinde 5800'ı en verimli şekilde kullandım. CFW attım, bazı yerlerini değiştirdim. Hatta ufak çaplı bir CFW hazırladım kendim için. Yine kendi çapımda uygulama çevirdim. Üstadlarımıza, deneyimlerini konu haline getirip paylaşanlara; oyun, program, tema vs. paylaşanlara tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım. Symbian kullanmayı bıraksam da profil fotoğrafım uzun müddet değişmeyecek :)

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hayirli olsun güle güle kullan 5800 dan sonra cok iyi gelecektir.

• Beğen
Tepkiler: yasin213
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun. iPhone 4 iyi bir seçim sayılmaz ama rahatlama hissettirir gerek çözünürlük gerekse kamera vs.

• Beğen

H0lligan

Üye
hayirli olsun. bugunlerde symbian i birakiyorum konulari arttimi bana mi oyle geliyor :hmmm

• Beğen
yasin213

yasin213

Üye
    Konu Sahibi
Hayirli olsun güle güle kullan 5800 dan sonra cok iyi gelecektir.
Evet öyle de oldu :)
Hayırlı olsun. iPhone 4 iyi bir seçim sayılmaz ama rahatlama hissettirir gerek çözünürlük gerekse kamera vs.
Kendi paramla Android bir telefon alacaktım ama kısmetim varmış, yeni telefon alan akrabam eski iPhone'unu doğum günü hediyesi olarak verdi. Mutsuz muyuz, tersine daha iyi oldu diye düşünüyorum :)
hayirli olsun. bugunlerde symbian i birakiyorum konulari arttimi bana mi oyle geliyor :hmmm
Birisi de dün "bırakma" konusu açmıştı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve teknolojibaronu
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Hayirliolsun symbian bi kullanicisini daha kaybetti

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
Symbian ın tek neferi olarak kendimle gurur duruyorum

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt