Duyuru Elveda S^3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
Oyuna takan arkadaslar...
o acmaz dediginiz oyunlar zaten deli gibi sarj yiyor, cihaz desteklesede insanin oyniyasi gelmiyor zaten sarj tuketimini gorunce.
aynen dostum Angry Birds Star Wars oynadım 2 saatte dolan şarj yarım saatte bitti :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
aynen dostum Angry Birds Star Wars oynadım 2 saatte dolan şarj yarım saatte bitti :D

Onlar o kadar yemiyorda araba yarislari su gibi iciyor ve cihaz ates gibi oluyor.
Parmagin yanabilir yani :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Emre

Üye
    Konu Sahibi
İsa Abi .bin Formatlı Oyunlar var Bakabilirsin oyunları Çalıştırmak için FPse Yükle PSX

yusufgiderim

Üye
bugüne kadar nokia'dan şaşmadım ve devam etmeyi düşünüyorum nokia eksikleri olsada kullanımı çok kolay olduğu için tercihimdir sende keşke devam etseydin ama kendi tercihindir hayırlı olsun ederim

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
bugüne kadar nokia'dan şaşmadım ve devam etmeyi düşünüyorum nokia eksikleri olsada kullanımı çok kolay olduğu için tercihimdir sende keşke devam etseydin ama kendi tercihindir hayırlı olsun ederim
WPun kullanımı kolay mı

Son düzenleme:
gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
en alt androıd en ıyı symbıan dan daha ıyı

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
bende c6-00 vardı sattık babama cy aldık.. dayı oglunun verdıgı galaxy s5300 daha mukemmel

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
c7ben sunu gordum symbıan copc6 cop

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
c6 ya yuklenemıyen onca program galaxy 5300 a yuklenıyo lg smart tv akıllı kumanda gorevı goruyo

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu Yönetim Kapatsın Sıkıldım Artık :(

yusufgiderim

Üye
:ah Windows PhoneC6 mı bilgisayar kadar hızlı :kop:
evet bilgisayar gibi indirme yapıyor sayfalara giriyor ama Wilan ile çok hızlı şebeke ile o kadar hızlı olamıyor. Window phone kullanımına ben alışamadım ama kullanışlı duruyor görünümü teması bilgisayar gibi olması çok güzel alışmak için zaman gerekli. Benim c6 m bozulunca ondan alacam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt