Elektrik attı

Sponsorlu Bağlantılar

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Elektrik attı
arkadaşlar önemli bir konuda sorum olcak.
prize saç kurutma makinasının fişini takmıştım sonra prizi actım birden kıvılcım cıktı ve pat diye ses geldi o anda yatak odasındaydım elektrikler kesildi o danın sıonra baktım sigorta atmış. Banyo mutfak ışıklarıda kesilmişti ve buzdolabı felan calısmıyor? ne gibi bi sorun gelmiştir başımıza bilginiz varmı nasıl düzeltiriz. Ben güvenlik amacıyla şalterleri indirdim atan şalteri indirdim kaldırmadım inik duruyor. lütfen yardım edin çok önemli bir mesele

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
atan şarteli nasıl indiriyorsun orayı anlamadım, zaten şartel bir kere atmış sen gidip onu kaldırmışsan atmış olma durumunu değiştirmişsin demektir ve yani sorununu çözmüşsün demektir

hikmet366

hikmet366

Üye
Sigortalar eskimiş olabilir.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Elektirik gittiğine göre zaten şantel atmıştır atmassa idi ozaman daha büyük sorun çıkarırdı. Şantellere baktığında atmamış gibi kalkık duruyorsa yakın zamanda lehim yaparken başıma geldi şantelide yakmış olabilir elektirikçi çözecektir :oke:

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Bende telefonu şarja taktığımda olmuştu

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
şalter atmıştı ben kaldırdığımda sorun çözülmedi ondan dedim. Ayrıyeten sorunu çözdüm binanın bodrum katındaki ana şalter atmış iyiki atmış yoksa yangın tehlikesi olabilirmiş. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben diğer şalterleride indirdim güvenlik amacı

Üst Alt