ekran kartı driver sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı driver sorunu
merhaba arkadaşlar hp g68 b-08et model diz üstü bilgisayarım ekran kartı driverı sebebiyle açılmıyor. bilgisayar aslında açılıyor ses geliyor açılısta anca ekran gidiyor. sorun tam bu anda başlıyor işte windows başlatılıyor yazısından sonra pc sesi var ama görüntü yok. bazen pes oynarken de yesil bir ekran cıkıp pcyi kitliyordu ekran kartı yanmıstır diyenler oldu ama pes oynuyorum pcnin nadir açıldığı anlarda ekran kartı driverını silince pc acılıyor ama en son silip yüklememden sonra hic acılmadı ekran bu arada ekran guvenli modda her açışımda sorunsuz açılıyor buna rağmen ekran kartı driverı silinmiyor guvenli modda lutfen destek..

tayrebaz

Üye
kardeş anakart bozulmuş olabilir eğer driver dan kaynaklndığından eminsen senin için driver arayabilirim belki yanlış driver yüklemişsindir

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle driverdan kaynaklanıyor eminim bundan ama yanlış driver yüklediğimi düşünmüyorum çünkü hp'nin kendi sitesinden indiriyorum bilgisayar modelimi seçip

ANIL

ANIL

Admin
Driver fusion programı ile ekran kartını silmeyi dene. Sonra güncel sürücüyü yüklersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt