(Ekip Kapatıldı) Son Tuğra Ekibi (Android Bölümü)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android cihaz-yazılım destek diye ayrılması kötü oldu ya.

Bana mantıksız geliyor nedense. Android Genel bölümünde her türlü sorun tartışılıyordu. Artık diğer bölümlere girmeyen konular burada tartışılıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Modlara ulaşıp desek eski haline döndürebilir miyiz ki:hmmm
Modlar değil.bu konu için Admin ile görüşmelisiniz.

- - - Eklendi - - -

Bana mantıksız geliyor nedense. Android Genel bölümünde her türlü sorun tartışılıyordu. Artık diğer bölümlere girmeyen konular burada tartışılıyor.

evet ama bütün konular android genelde tartışıldığında kargaşa oluyordu.düşünsene Android genel bölümünde biri rom arıyor biri oyun istiyor biri telefonu rootlayamıyorum diyor sencede ortalık karışmazmı?

PriZm

PriZm

Üye
Nerden görüşebilirim?
Erol,Ozan,Reşwan,Praetor,ErdemGldr Adminlerdir :)

Erol abi bugün açıktı sanırım.isterseniz sorabilirsiniz.ama kabul edeceğini zannetmiyorum.çünkü her ne kadar toplaması zor olsada android forumu böyle daha düzenli.

Kerim.

Kerim.

Üye

- - - Eklendi - - -

evet ama bütün konular android genelde tartışıldığında kargaşa oluyordu.düşünsene Android genel bölümünde biri rom arıyor biri oyun istiyor biri telefonu rootlayamıyorum diyor sencede ortalık karışmazmı?
Aslında mantıklı:hmmm

- - - Eklendi - - -

Neyse ya bence de değişmez.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Haklısın :good:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Arkadaşlar artık benim paylaşımlar azalacak okul açıldı meslek dersleride başladı salı günü hariç 10 saat ders :( salı günü paylaşım yapabilirim 5 saat ders olacak :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Bende haftasonu başlayabilirim

cukuleaks

Üye

- - - Eklendi - - -

Adı ustunde "android GENEL" . Yazilim destek cikti benim islerim zorlasti(goruldugu uzere cogu kiside sikayetci bu durumdan)

- - - Eklendi - - -

Yani bence eski hali daha guzeldi :)

Kerim.

Kerim.

Üye

Adı ustunde "android GENEL" . Yazilim destek cikti benim islerim zorlasti(goruldugu uzere cogu kiside sikayetci bu durumdan)

- - - Eklendi - - -

Yani bence eski hali daha guzeldi :)
Bakmak zorlaştı

Kerim.

Kerim.

Üye
Konu güncel

cukuleaks

Üye
aynen :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Genel bolumunun tekrar birlestirilmesini isterseniz bizim de isimize gelir valla konulari ayiklayacaz diye imanimiz gevriyor :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Kerim.

Kerim.

Üye
Genel bolumunun tekrar birlestirilmesini isterseniz bizim de isimize gelir valla konulari ayiklayacaz diye imanimiz gevriyor :D

valla olursa çok iyi olur.bizim içinde çok zor oluyor.eskisi gibi olsa keşke:)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

Üst Alt