Einstein™ Beyin Jimnastiği HD

Anil-D

Anil-D

Üye
la bunlar var bende baska yokmu
 
Anil-D

Anil-D

Üye
macera olabilir foruma bakamdımda yoksa istemezdim
 
FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
macera olabilir foruma bakamdımda yoksa istemezdim
MC4, The dark knight rises, Rayman Jungle Run, Prince Of Persia, Dead space, real steel HD, dead trigger. Aklımda bunlar var eğer herhangi birini istersen ben sana bulur linkini paylaşırım.
 
Anil-D

Anil-D

Üye
saol yardımcı oldun bu kadar yeter ben bulurum kardes saol
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt