Haber Efsane Telefon Nokia 8110, 4G ve Arka Kamera ile Yeniden Tasarlanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Fuzili

Cadillac34

Üye
Bu kaios işletim sistemin sayfasına sizde mesaj atın . S60 serileri içinde istiyoruz deyin belki düşünürler
İstemesine isteyelim de çoğunluk olmayınca boşa kürek çekmiş oluruz.

Hadi diyelim; 10 kişi mesaj attı, bu kadar kişinin mesajını değerlendirirler mi? Bir de o yönden bakmak lazım.

Bir diğer alternatif olarak; küresel çapta bizim gibi düşünen kullanıcılar varsa belki olumlu sonuç çıkabilir. Sıkıştırmak gerekir adamları. :D

Cadillac34

Üye
Konuyu detaylı araştırmalı ve kullanıcıları ona göre toplamak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Konuyu detaylı araştırmalı ve kullanıcıları ona göre toplamak gerekir.
Bir ıslıkta dernek üyeleriyle, nokıanın başına yıkmak lazım binayı :bangin:
Tabi bu işin espirisi, nokiaya çok kızıyorum sebebi ise desteği kıllığına kesmesi.
S40 desteğini devam ettirip daha üs model cihazlara bunu yapması tahamüledilebilir değil.
Emektar c6 ya kıyamıyorum, topluca gidip kafalarına fırlatmak lazım bu telefonları :angry:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Bir ıslıkta dernek üyeleriyle, nokıanın başına yıkmak lazım binayı :bangin:
Tabi bu işin espirisi, nokiaya çok kızıyorum sebebi ise desteği kıllığına kesmesi.
S40 desteğini devam ettirip daha üs model cihazlara bunu yapması tahamüledilebilir değil.
Emektar c6 ya kıyamıyorum, topluca gidip kafalarına fırlatmak lazım bu telefonları :angry:
Aslında isteyen dava açabilir. Ama kimse uğraşmıyor işte. Şuan ki Windows Phone kullanıcıları bile mağdur. Zaten Nokia ile Lumia telefonları dandik ve doğru düzgün çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Aslında isteyen dava açabilir. Ama kimse uğraşmıyor işte. Şuan ki Windows Phone kullanıcıları bile mağdur. Zaten Nokia ile Lumia telefonları dandik ve doğru düzgün çalışmıyor.
Sorma hocam sorma :hmmm Lumiacılar bile madur oldu ki biz boşuna hevesleniyoruz, yatacak yerin yok nokıa :gun1:
Enpedinin sahibinin dava süreci;

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Şöyle bir durum söz konusu olabilir. Sosyal medyada (bu Twitter olabilir) sayfa açıp yazılım şirketini o sayfaya yönlendirip sesimizi duyurabiliriz. En basiti Twitter'da hashtag açmak. Zaten sayfaya eski kullanıcılar nasıl olsa düşer. :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Şöyle bir durum söz konusu olabilir. Sosyal medyada (bu Twitter olabilir) sayfa açıp yazılım şirketini o sayfaya yönlendirip sesimizi duyurabiliriz. En basiti Twitter'da hashtag açmak. Zaten sayfaya eski kullanıcılar nasıl olsa düşer. :D
Nokıa ürünlerini almasın kimse, nokıa gacamerleşir o vakit s40 dan itibaren destek başlatır :)

Cadillac34

Üye
Nokıa ürünlerini almasın kimse, nokıa gacamerleşir o vakit s40 dan itibaren destek başlatır :)
Mesele Nokia ürünü alıp almamak değil, sadece yazılım desteği istemek. Telefonlar daha hızlı çalışsın ve uygulamalar düzgün çalışsın diye.

PALA.

PALA.

Üye
Mesele Nokia ürünü alıp almamak değil, sadece yazılım desteği istemek. Telefonlar daha hızlı çalışsın ve uygulamalar düzgün çalışsın diye.
Bu olay telefon üreticilerine yaradı, nasıl telefon yaptılarsa ölmek bilmiyor :)
Para kazanmak için yazılım desteği kesiliyor :hmmm

Cadillac34

Üye
Kemer sıkma politikası her zaman vardır. Mesela; Nokia'nın telefon bölümü Microsoft'a satıldığında Microsoft çoğu çalışanları işten çıkardı. Finlandiyalı şirket Nokia'yı satıp kar elde etti. Yani bu işten sıyırmış oldu. Haliyle kullanıcılar dağıldı ve Android ve iOS'a yöneldi.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt