Lightning Browser Plus - Web Browser v5.1.0 [Paid]

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Lightning Browser Plus, Android cihazlar için yayınlanan alternatif internet tarayıcısıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir. Ekli APK dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Yenilikler:
- Made copy link action available in incognito mode.
- Fixed bug with bookmark and tab drawer transparency.
- Added feature to freeze old tabs until they are accessed if the app restarts.
- Added button to search suggestions layout that inserts the suggestion rather than searching for it.
- Added support for full sandboxed incognito mode on Android Pie (API 28) and up.
- Fixed bug with ad blocker.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, tuareq, Mesut Aktaş ve 1 kişi daha
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt