eBay'dan alışveriş yapanlar yardım lazım

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
eBay'dan alışveriş yapanlar yardım lazım
Mesaj atar mısınız acil?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
@Mr. Turk @Mr. Turk @Mr. Turk
up up

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bi Allah'ın kulu eBay'dan alışveriş yapmamış bravo

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Güvenemiyorum yani :D :D herşey çıkabilir :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben de gecen aliexpress den alisveris yaptim bakalim neler gelicek basimiza eger anlatilanlar gibi ayagmiza kadar o fiyata gelecekse harika bir hizmet

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ayağına kadar gelmiyor posta kutuna kadar :D Kargo parası verdiysen ya da yüksek tutarlıysa başka

Invoke

Invoke

Üye
abandonware

abandonware

Üye
UPS, TNT, DHL vs. gibi kargo şirketleri yerine uluslararası posta aracılığı ile satın aldığın taktirde sıkıntı yok, süreç yaklaşık olarak olağan işler. Eğer posta yerine kargo şirketleri ile getirtmeye çalışırsan 150-500 tl arası evrek parasını gözden çıkartmalısın.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ayaga kadar dedigim adrese teslim yani.
Çinliler tüm piyasayi eline gecirdi bu yetmiyo gibi bir de bakiyosun sanal alisveriste de piyasayi salliyolar.5 dolara aldigin kilif suan gg hb gibi sitelerde 45 lira :D

Son düzenleme:
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Tam 1 hafta oldu hala awaiting shipment daha ne bekliyo bu adam 1 haftada daha elden bile cikaramadiysa 1 ayi bulacak gelmesi herhalde.Normal mi bu durum?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Tam 1 hafta oldu hala awaiting shipment daha ne bekliyo bu adam 1 haftada daha elden bile cikaramadiysa 1 ayi bulacak gelmesi herhalde.Normal mi bu durum?
Ürün açıklaması kısmına bakın orada kaç günde kargoya verecekleri yazıyordur

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Daha 3 günü var herifin hepsini kullanicak heralde ulan ben de sadece bizde var bilirdim ertele erteleyebildigin kadar mantigini adam son gune kadar bekliyecek anlasilan :D

Üst Alt