e72 mi bb bolt 9000 mi yardımlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
e72 mi bb bolt 9000 mi yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar öncelikle iyi forumlar... arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım ikinci el fiyatı hemen hemen aynı fiyatta ama kafamda soru işaretleri var...arkadaşlar ben bis bes hiç birine abone olmayı düşünmüyorum sadece vodofonun 8 liralık internetiyle youtube ve çeşitli video izleme sitelerine girmek istiyorum bu mümkünmü e 72 de cok hoşuma gidiyo ama isletim sistemi iyi deil ama şarj konusunda ve kamera konusunda çok iyi bolt 9000 ekrani 2.6 e 72 ise 2.3 boldun ekranı cok cok netmiş..yani arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz güzel yönlerini söylersiniz..kullananlar her ikisinide kullanmış olanlar yardımlarınızı bekliyorum benim gönlüm bolda daha yakın ama e72 de cok hoş bir tel tekrar iyi forumlar

jigsaw_54

Üye
E72 dediğiniz gibi şarzı mükemmel telefon tüm gün elimden düşmemesine rağmen 2 günü gidiyor bu konuda çok iyi ama gel gelelim symbian ve artık nokia bitiyor bu saatten sonra nokia'yı düşünme bence nokia piyasası da baya düştü zaten bberry 9000 için bişey diyemicem ama e72 hakkındaki diyeceklerim bunlar ...

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
teşeklürler peki internetten video izlerken cok takılma yaşanıyomu ve net gösteriyormu internette araştırmama göre anna ve bella yüklenebilecekmiş sanırım ve flaş destegi bulunacakmıs galiba ama bilmiyorum..tekrar teşekkürler

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
valla ben Blackberry öneririm hiç de düşünmem zaten bu iki marka arasında ;)

jigsaw_54

Üye
anna ve bella yı bilmiyorum netten video izlemiştim ama bazı yerlerde çünkü diğer siteler flash destekli olduğu için video player ları da flash oluyor haliyle videoları açmıyordu ekran netliği (bence) tatmin edici düzeyde kasma olayı net hızına bağlı

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bencede bolt daha iyi ama işde şarj sıkıntısı var ve bis abonelegi olmadan e72 nin yaptıklarını yapabilecekmi benim en cok merak ettiğim bu ..kardeşim bu flaş olayı beni gercekten memnun etti bilgilendirdiniz için cok teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
e72 yakın bi arkadasımda var hemen hemen hergun bende tel inceliyom gü zel bak tavsiye ederim

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeşim

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
ya içimi mi okuyorsunuz ne.. tüm aklımdaki soruları bu forumda görüyorum. benim de aklıma bold ile e72 takılmıştı baktım konu açmışlar. bugün 3 kere böyle olay oldu, dünde olmuştu :ehe vay be..,,

" bu arada blackberry curve 8900 da var. ona da bakabilirsin. aslında özelliklik açısından e72 üstün ama blackberry bold (9000) daha iyi gibi gözüküyor. ama tek dert bis olayı blackberry alırsan internet(msn,face.,twit.,eposta,wifi) için en az 30tl gözden çıkar. "

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
öncelikke teşekkürler hocam...8900 cok güzel bir tel ama 3g yok e72cok güzel en uygun o gözüküyo ama bolt 9000 tam bir tarz telefonu ama bise verecek param yok acaba bis oolmadan yapabilirmiyizki tek sıkıntı bu malumögrenciyiz :)

maNthis

Üye
e72 al derım bb konusuna gelınce 9700 deseydın tercıhım bb yonunde olurdu ama 9000 cok zayıf bı cıhaz sahsen kullandım pek memnun kalmadım kamerası falan berbat

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]bence E72 al. Symbian bitti bitecek derken bizi 3 4 yıl daha götürür. E72 ile internette video falan izleyemezsin. izlesen bile çok nadir. Yani hiçbir faydası olmaz sana. şarj konusunda mükemmel. Telefonun kendi hızı da yeterli. internet sayfalarında çok takılıyor. Bilgisayar gibi olmaz. Mobil sitelerde zaten sorun olmuyor. Ben tüm işlerimi telden görüyorum. Daha geçen gün ders kaydını telden yaptım. Bulabilirsen beyaz rengini al. Tarz telefonu o işte[/SIZE][/COLOR]

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
öncelikke teşekkürler hocam...8900 cok güzel bir tel ama 3g yok e72cok güzel en uygun o gözüküyo ama bolt 9000 tam bir tarz telefonu ama bise verecek param yok acaba bis oolmadan yapabilirmiyizki tek sıkıntı bu malumögrenciyiz :)

bis olmadan internet ile ilgili hiç bir şeyi yapamazsın malesef. bende bu yüzden blackberry den soğudum.
e72 senin için en uygunu gözüküyor. bise felan hiç bulaşmadan internetin de takılırsın.
bu arada hangi renk almayı düşünüyorsun ?

----------Eklendi @ 00:01:25 ---------- Yazıldı @ 00:00:28 ----------

e72nin beyaz rengi siyah renginden daha pahalı. ona göre al :ehe

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cok teşekkür ederim galiba ne kadar gönlümden bolt geçsede dogru tercih e72 den yana olacak teşekkür ederim tekrar..

----------Eklendi @ 19:44:07 ---------- Yazıldı @ 19:42:01 ----------

ikinci el almayı düşünüyorum sıfınırını alacak olsam huwayi ideos x5 var ama maddiyat .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt