e72 İLE N97 TAKASI....

• 27 Ekim 2010
  • 869 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İyi günler arkadaşlar 23.10.2010 tarihinde turkcell shop tan nokia e72 marka model bi cep telefonu aldık fakat q klavyeli telefon daha önce kullanmadığım için takas etmek istedim bi arkadaşım 22 ay garantili çok temiz bi n97 32gb teklif etti kafa kafaya takas etcez ama ben daha önce hiç n97 kullanmadım sizce n97 mi yoksa e72 bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılar.cevaplarınız benim için çok önemli.

Yazan: ytb
  2. sakına değişme. dertsiz başına dert alırsın
    akıl var mantık var 1300 TL lik telefonu neden 800 TL lik telefon ile takas ediyorlar. sor bi kendi kendine...

3. bencede sakın etme yanarsın n97 ekran sorunu var benim n73 var n serilerinde hepsinde oluyo e serisi daha seçkin sen onu kullan alışırsın ama blackberry olursa takas kap hemen

4. ytb

ytb
    Abi cevaplarınız için çok teşekkür ederim bide x6 teklifi var sizce x6 nasıl bi telefon?x6 mı? yoksa e72 sizce sizin yorumlarınıza güveniyorum.saygılar.

5. Bende 64 gb n97mini var istersen takas edelim ne dersin rengi bordo

6. N97 Bosver
    X6 yavas E72 ye Göre tek artısı 8Gb olması E72 ye alışmaya bak Pişman olmazsın

7. e72 güzel aslında b symbian işletim sistemi var o da zor deil kullanması neyi hoşuna gitmedi blackberry bold ile takas etmeye çalış çok rahat kullanması

8. ytb

ytb
    abicim zil sesi çok az çıkıyo.duymuyorum.yoksa kullanamadığımdan değil bu telefonun zil sesini artıra bilirmiyiz.?var öyle bi yol hani 5800 a flash falan atıyoruz ya onun gibi bişeyler yapılırmı bu telefonada.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 08:05