E-6 da refresh sonucu remind me programıyla atanan ledlerin parlaklığı azaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
E-6 da refresh sonucu remind me programıyla atanan ledlerin parlaklığı azaldı
sürekli kullandığım remind me programıyla arama ve sms leri telin sağ tarafında bulunan ses açma kapama tuşlarına ve ortasındaki kırmızı lede atamıştım gayet güzel di ama refresh sonrası ledler yanıp sönüyor ama ışığı kısık gündüz görünmüyor denebilir.tuşlardaki ledler normal fonksiyonunda parlak yanıyor sadece remind me programıyla sönük yanıp sönüyor çözüm bulabilecek olan varmı acaba

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hacklimıydi tel

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
evet hackli

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ondan kaynaklanıyor

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
e daha öncede hackliydi annada da refresh den öncede hackliydi ve sorun yoktu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
refresten sonra sorun olmaya başladıysa hack üzerine güncelleme yapmandan kaynaklanıyor.

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
peki sorunu nasıl halledebilirim hard format atıp refresh yükledim hard formatı *#7370# yaparak yapmıştım ve refresh yükleddim yardımcı olursanız sevinirim çok lazı olan bi program bu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
7370 ile atılan format soft formattır.refresh hack olayını iyice kısıtladığı ıçin böyle sorunlar oluşabiliyor

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
sizce nasıl bir yol izlemeliyim

MaxipmaN

Üye
hacksiz kullan ben şimdi soft attım hack olayını bitirdim

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
ben anlatamıyorum galiba hack siz zaten programı yükleyememki telefonda sorun yok hiç bir sorun yok ben programı kullanamıyorum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bizde diyoruz ki arkadaşım refresh güncellemesı hack'i kısıtladığı için uygulama hata verıyor ya format atıp hack'i yeniden kuracaksın yada buna alışman gerekecek

lampard23

Üye
    Konu Sahibi
konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...