Öneri Dvd Rom Writer Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Dvd Rom Writer Tavsiyesi
Arkadaşlar normalde alacağımı bilirim ama malesef benim PC 2005 model ve şu anda bayağı hantal Lafı kısa kesiyorum anakartım Asus K8N, Ram miktarı: 1,50 GB, ekran kartı : 256 MB Anakartıma uyabilecek Dvd Rom Writer arıyorum, var mı bulabildiğiniz bir şeyler
not: Bildiğim kadarıyla anakart sata desteklemiyor. IDE tabanlı bakacağız, ya da ben yanlış mı biliyorum acaba Arkadaşlar şimdi araştırdım iyice anakartın sata 1 e desteği varmış. Yani bana sata 1 uyumlu DRW bakacağız.

dvd hdd gibidir büyük ihtimalle hepsi uyar

Konu Sahibi
Peki ne önerirsin Şöyle düşük bütçeli bir şey olsun Sadece ayda bir kez dvd takıp, dvden harddiske kopyalama yapacağım.

Bu konuda pek bi bilgim yok ama ben kendi kullandığımdan memnunum o yüzden onu önereceğim. Optiarc DVD RW AD-7580S uyarsa bi bak

Konu Sahibi
Tamamdır Ben bu işlerden anlayan birilerini bulayım, sorayım en iyisi Dediğini araştıracağım @The Shadow

Tepkiler: The Shadow
    Konu Sahibi
@L-LumieRe pm attım, bakalım Bir de eğer ide girişli DRW bulursanız daha iyi olur, çünkü zamanında SATA kullanmıştım çalışmamıştı. Yani ide girişll varsa iyi olur, yoksa da SATA yı bir daha deneyeceğiz artık
dvd hdd gibidir büyük ihtimalle hepsi uyar
Yok, öyle değil. SATA takmak için anakartın da sata uyumlu olması gerekiyor, ya da IDE için de aynısı geçerli

AHCI destegi yok galiba senin anakartta

sıfır dvd ye para vermek biraz zengin işi olur..
2. el temiz IDE dvd-rw alabilirsin. 15-20 liraya bulunuyor.

-Emre

Üye
eski sistemimde bunu kullanıyordum 7 yıl işimi gördü ancak benim sistemim sataydı bu senin sisteme uyar mı bilmiyorum

Konu Sahibi
adminim.
AHCI destegi yok galiba senin anakartta
Hah, işte ben de o ne demek bilmiyorum
Peki, IDE olduğu sürece sorun çıkartmaz di mi ? Yani IDE olsa yeter, yoksa daha ekstra özellikler falan yok di mi ?

Tepkiler: The Shadow

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği üzerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...