Duyuru: Sürekli Dönen Kapasite Kontrolü İçin Beta Uygulaması!

dakamon

Üye
şu linke ingilizcesi olanlar sorunu yazsınlar ingilizce olarak. Ne kadar çok şikayet o kadar kısa zamanda çözüm.

Öncelikle Harita yükleme yeri olarak telefonu değiştirip sdcard yapmayın ve harita ayarlar bölümünden mevcut haritayı silin. Ardından Kapasite kontrol uygulamasına girip harita kayıt yerini sdcard yapıp yeni haritayı yükleyin. Zaten bu bölümün hemen üstünde bilgilendirme yapıyor. Tel hafızasındaki harita 10 mb diye.

mert3548

Üye

malesef harita indirmedim ama dediğini yaptım sd seçeneğini seçtim ayarlara girdim sağa geçtim haritaya tıkladım indire bastım fakat boş birşey yok

mert3548

Üye
sizce beklemelimiyim yoksa sıfırlamalımıyım ? flash atmaya çalıştım fakat pc görmedi telefonu en son çare o kalıyo ama 5 saat önce nokia çalışanı üzerinde çalışıyoruz demiş onuda düşünüyorum kafam allak bullak oldu :/

dakamon

Üye
Evet herkez yazmış hala düzelmedi diye üzerinde çalışıyoruz demişler bakalım ne olacak

Vallahi kardeşim korkutmak gibi olmasın ama sıfırlama sonrası açılmayan telefonlarda var, denemek sana kalmış tabi...

Kapasite çok büyük bir olay değil bence sıfırlama yapmanıza da değmez.Az kaldı güncellemeyi salarlar sorunlar çözülür

dakamon

Üye
Valla kaç güncelleme oldu hepsinde ettiler ama beklemekte yarar var

mert3548

Üye
Kapasite çok büyük bir olay değil bence sıfırlama yapmanıza da değmez.Az kaldı güncellemeyi salarlar sorunlar çözülür

bendede 920 olsa sorun etmem ama 7.4 gb dan 7.0 dolu sence etmelimiyim . Bu arada beklicem sağolun öneriniz için inşallah 1-2 gün içinde çözerler