Duvara Yumruk Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Print Screen

Print Screen

Üye
    Konu Sahibi
Duvara Yumruk Atmak
Neden bunu yapıyorum bilmiyorum canım yanıyor ellerim kırmızıya bürünüyor ama duvara yumruk atmaktan kendimi alamiyorum kum torbam yok belki fakirliktendir bilemeyeceğim fakir kardeslerimi konuya davet ediyorum :D sebebi neydi ki bari duvar yumruğu saglamlastiriyor mu onu söyleyin de boşa vuruyor diye kendimi mal hissetmeyeyim cevapsız bırakmayın beni

@byAndroid konuya bekleniyorsun adamım

T.serdar

Üye
Bendede oluyor ya canim sıkılıyor duvara vuruyorum surekli nedense yumruklarinin ustunde şınav çekmeyide dene

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
iş güç olmayınca..

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
duvara yumuruk atıgında tendonlarların sinirlerin zarar görür elin zamanla hissizleşmeye başlar
acımıyo ki der yumruk atmaya devam edersin yumruk atma yerine

parmaklarınla para çevir begin ile el arasında ki kordınasyon gelişir

Print Screen

Print Screen

Üye
    Konu Sahibi
Harbiden he baktım da baya zararlıymış elim ağrıyor zaten

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tavsiye etmem zamaninda hatuna sinirlenip duvara vurdum ve mutlu son elimi kirdim.
Sonrasinda dikis tutmadi ve 4 defa daha kirildi ayni yer ve halada sogukta agri yapiyor.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bende çok sık yapardım el titremesine sebebiyet veriyor faydası yok zararı var tavsiye etmem.

Print Screen

Print Screen

Üye
    Konu Sahibi
Valla ne yalan söyleyeyim elimde hafif ağrı var yalnız olmadığıma sevindim iyiki açmışım konuyu neler olmuş neler bıraktım daha vurmam

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Baydırman

Baydırman

Moderator
pismanliktir... yapmayin...

xmustx

xmustx

Üye
Eskiden sinir patlaması yaşardım öfke ile duvara önüme ne gelse yumruklardım.Şimdi arkadaşlar gerçekten elim çok zarar gördü incindi.Aslında bu yüzden sabretmeyi de öğrendim çünkü sonuçta yine pişman olmamak için hiç kimseye tavsiye etmiyorum.Müzik dinleyin,telefonla oyun oynayın kafa dağıtın artık böyle yapıyorum.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Arada yaptığım şey.. Sonrasında bi süre parmaklarımı yeterince oynatamıyorum 24 yaşındayım ama ufaklıktan beri sinir ve şiddet yanlılığı var.. Duvara yumruk attım o kadar nedense bi kırık olmadı hiç şimdi dikkatimi çekti yav :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
Arada yaptığım şey.. Sonrasında bi süre parmaklarımı yeterince oynatamıyorum 24 yaşındayım ama ufaklıktan beri sinir ve şiddet yanlılığı var.. Duvara yumruk attım o kadar nedense bi kırık olmadı hiç şimdi dikkatimi çekti yav :)
Alttan alttan kuyunu kazıyormuşsun gibi geldi bana. Bilemiyorum Altan bilemiyorum. :bilmm

AIS

AIS

Üye
Ben hep yapıyorum

H0lligan

Üye
Yapmayan bi benmi varim :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çok sinirlenince ya elimdekini fırlatırım ya yumruk atarım yada eşyaları fırlatırım. Toplu ve düzenli masa eşyalarını devirmek daha çok rahatlatıyor.

H0lligan

Üye
Çok sinirlenince ya elimdekini fırlatırım ya yumruk atarım yada eşyaları fırlatırım. Toplu ve düzenli masa eşyalarını devirmek daha çok rahatlatıyor.
sonra onu duzeltmesi tekrar seni ayni noktaya getirmiyormu :ehe

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kafa bile atabilirm sinirlenmemin seviyesine bağlı olarak telefon dahil tüm atılabilir nesneler bi anda havaya uçabilir veya en yakın masanın üzerine sert bi şekilde bırakılabilir
Genelde odam zaten dağınıktır

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kafa bile atabilirm sinirlenmemin seviyesine bağlı olarak telefon dahil tüm atılabilir nesneler bi anda havaya uçabilir veya en yakın masanın üzerine sert bi şekilde bırakılabilir
Genelde odam zaten dağınıktır
Oh be okurken hissettim :D

H0lligan

Üye
Demir eksikligi olanlar daha cabuk sinirlenirler demir yiyin demir :oke:

Üst Alt