DustoJniK Nokia C7 Belle Refresh++ FinaL 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Vasiyetim

Üye
Selamlar, cfw yi yükledim ve test ettim hızı gayet iyi fakat bir kaç sorun var .. Mağaza açıkken üst barı indirmeye çalıştığında mağaza kapanıyor. Bir ikinciside önceden dizi sitelerinden dizi ve film izleyebiliyordum bunda izlediğim sitelere girdiğimde flash player hatası veriyor bakarsan sevinirim. Aşağı kadırma hızlı oluyor birde bunu normal olarak ayarlamak istiyorum birde bunu söylersen iyi olur.Kolay gelsin.

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar, cfw yi yükledim ve test ettim hızı gayet iyi fakat bir kaç sorun var .. Mağaza açıkken üst barı indirmeye çalıştığında mağaza kapanıyor. Bir ikinciside önceden dizi sitelerinden dizi ve film izleyebiliyordum bunda izlediğim sitelere girdiğimde flash player hatası veriyor bakarsan sevinirim. Aşağı kadırma hızlı oluyor birde bunu normal olarak ayarlamak istiyorum birde bunu söylersen iyi olur.Kolay gelsin.

Böyle bir sorunun nereden kaynaklandığını bulamadım Evet dediğin gibi mağaza açıkken üst barı indirdiğimizde mağaza kapanıyor.

Asağı kaydırma dedin bu knetick ayarı bunu da forumda ara tweaks programını kur yamalarından halledebilirsin...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
yükledikten sonra 0609 sürümüne dönmek istersek ne yapacağız bi yardım edermisin

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
ben beceremem kesin flashı bile zor anladım :ağlarım:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Zipmanager neden kaldırıldı?

adem2135

Üye
iyi forumlar.. Öncelikle emeğin için teşekkür güzel iş çıkarmissin sade ve stabil bir cfw olmuş. Ufak tefek bazı problemler var gördüklerimi yazıyorum. 1-mağaza kapanıyor üst bar acılınca. 2-müzik çalar sadece e:müzik klasörunu tarıyor bu çok kötü hafıza kartıni taramiyor. 3- arama numara çevirici klavyesi çift dilli çıkmış kaçak telefonlar gibi..:D

• Beğen
Tepkiler: kenan_dkaya

adem2135

Üye
düzeltiyorm müzik çalar sadece e:music ve f:music klasörunu tarıyor. Windos sesleri güzel olmamis bence. Bu arada radyo kısa yolu yok sadece widgette var

- - - Eklendi - - -

harika bir iş çıkarmışsin kullandıkca daha da keyif alıyorum yüklediğim en iyi cfw diyebilirim helal sana dustoo teşekkür.

Burakkk250

Üye
her şey güzelde dokunmatik ekran titreşimi çok fazla olmuş ya.seviye 1 yapıyorum, basarken elim titriyor o derece.seviye 3 ü zaten anlatamam :) düşüremez miyiz bu titreşimi

• Beğen
Tepkiler: kenan_dkaya
emreli01

emreli01

Üye
bu ve

- - - Eklendi - - -

iyi forumlar.. Öncelikle emeğin için teşekkür güzel iş çıkarmissin sade ve stabil bir cfw olmuş. Ufak tefek bazı problemler var gördüklerimi yazıyorum. 1-mağaza kapanıyor üst bar acılınca. 2-müzik çalar sadece e:müzik klasörunu tarıyor bu çok kötü hafıza kartıni taramiyor. 3- arama numara çevirici klavyesi çift dilli çıkmış kaçak telefonlar gibi..:D

burda belirtilen sorunlar halledilemezmi sırf bu sorunlardan kıllandım ama cwf çok güzel

selmans

selmans

Üye
Ellerine sağlık kardeş gerçekten çok güzel olmuş ve gayet hızlı Çok teşekkürler

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi

Evet üst barı indirince mağaza kapanıyor fakat sorunu bulamadım. klavyenin çift dilli çıkması ellemedim klavyeyi daha hoş görüntü oluyor ve boş olmuyor. müzik klasörü sadece e/music taramaz f/musicde tarar yanı hafıza kartında music klasörünü de tarar. sende sıkıntı olmasın.

- - - Eklendi - - -

Zipmanager neden kaldırıldı?

zipmanagerin fazlalık olduğunu düşündüm çünkü aynı işlevi ufak bir winrar uygulamsıyla çözebiliyoruz bunun içinde beğendiğim ve harikulade bir winrar programı paylaşacağım ve gerekli uygulamalarıda.

- - - Eklendi - - -

bu ve

- - - Eklendi - - -

burda belirtilen sorunlar halledilemezmi sırf bu sorunlardan kıllandım ama cwf çok güzel

Ben rahatlıkla dizi izleyebiliyorum. Telefona hard format atınız ve tekrar cfw yi kurunuz...

Kinetik hızlandırma gayet güzel aslında fakat o modu anca rofs2den kaldırabiliriz. yada coderusun tweaks programıyla kinetiğe ayar verebilirsiniz...

- - - Eklendi - - -

her şey güzelde dokunmatik ekran titreşimi çok fazla olmuş ya.seviye 1 yapıyorum, basarken elim titriyor o derece.seviye 3 ü zaten anlatamam :) düşüremez miyiz bu titreşimi

Telefonun farklı olmasını istiyorsan kullan :)

- - - Eklendi - - -

Klavye Düzeltilecek, Yeni Avkon, Titreşim ayarlanacak, Flash oynatıcı ayarlanacak, Nokiastorede üstbar sorunu düzeltilecek...

adem2135

Üye
dusto kardeşim o ufak sorunları da halettin mi forumun en iyi cfwsi diyebirim. N8 gorunumlu saat widgeti vardi onu verebilir misin rica etsem soft format atinca silindi

gonulyorgunu29

Üye
kardeş ben yükledm ilk gün sorunsuzdu ama şimdi yine wifiyle internete bağlanamıyorum format atıp tekrar flashladım yine olmadı wifi ye bağlanıyor ama nete girmiyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben yükledm ilk gün sorunsuzdu ama şimdi yine wifiyle internete bağlanamıyorum format atıp tekrar flashladım yine olmadı wifi ye bağlanıyor ama nete girmiyor

Kardeşim senin wi-fi de problem olmasın...

gonulyorgunu29

Üye
bilmiyorumki olabilir ama dün v8 i yükledm düzeldi şimdi yine aynı oldu

adem2135

Üye
dustojnik musadenle bir öneride bulunmak istiyorum. Bu cfw yeniden düzenleyeceksen cikartilmasi uygun olanlar: 1-extra hava durumu eklemissin gereksiz kaldır. 2-tuş kilidi iconu gereksiz kaldır. 3-windows uyarı sesleri yakışmamis kaldır. 4-arama tuşlarındaki 2. Alfabe çirkin olmuş kaçak tel. Görünümu vermiş. orjinal kalsın. 5-türkçe ve ingilizce tel dili yazma dili ve konuşma ses dosyaları kalsın gerisini sil. Eklenmesi gerekenler: 1-haritalar son sürüm. 2-mağaza son sürüm 3-müzik çalar son sürüm. 4-wep tarayıcı son sürüm.5-f1 görev yöneticisi. 6-video ve fotoğraf düzenleyici 7- türkçe aylin ses dosyası kalsın. stabil hızlı ve sade olsun ve soft formatta silinmesin rooma aliver. Orjinal disi modlamalar olsun ama program yükleme.. Teşekkür

Üst Alt