DustoJniK Nokia C7 Belle Refresh++ FinaL 2013

Sponsorlu Bağlantılar

gonulyorgunu29

Üye
teşekkürler çok güzel olmuş

emelli

emelli

Üye
kardeş eline sağlık emeğin için çok teşekkürler :good: wi-fi widgetini değiştiremedim orjinal kalmış ama cfw gerçekten iyi olmuş

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Eline Sağlık Ama Navigasyon çalışıyor ama Sür dediğinde Program Kapanıyor Program Sürüş Kısayoluda açmıyor Haritaları yüklü seslerde başka deneyen varmı sadece bende mi

blueyes42

Üye
hocam eline sağlık yine güzel bir paylaşım olmuş ama bizi bırakma yeğene htc yi ver bu telefon da bozup bozup yeniden yapmak eğlencesi burda sürekli aynı şeyi kullanmak sıkar bana kalırsa birde isteğim olacak elindeki pro ve widget leri paylasırmısn

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
buradan ovimaps indir. rompatcherden yamaları aktif et ve x-plore ile c ye at tekrar dene bakalım....

- - - Eklendi - - -

Nokia Haritaları Storeden güncelleyin haritalar 3.08 yüklü. Storede 3,09 yüklemeyi deneyin sorun ortadan kalkacaktır.

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
buradan ovimaps indir. rompatcherden yamaları aktif et ve x-plore ile c ye at tekrar dene bakalım....

- - - Eklendi - - -

Nokia Haritaları Storeden güncelleyin haritalar 3.08 yüklü. Storede 3,09 yüklemeyi deneyin sorun ortadan kalkacaktır.
magazayı deneyim bakalım

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Evet sonuç başarılı :

blueyes42

Üye
soruma cevap verecekmisin bilal hoca

blueyes42

Üye
hocam eline sağlık yine güzel bir paylaşım olmuş ama bizi bırakma yeğene htc yi ver bu telefon da bozup bozup yeniden yapmak eğlencesi burda sürekli aynı şeyi kullanmak sıkar bana kalırsa birde isteğim olacak elindeki pro ve widget leri paylasırmısn

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Sistem modlamada cfw için dosyalar paylaştım ve büyük bir cfw dosyaları hazırlıyorum paylaşacağım zor bulabileceğiniz ve en son güncel modlar mevcuttur. widgetler zaten forumda widget bölümünde var kardeşim.

blueyes42

Üye
eyvallah kardeşim ne zaman yaparsın ince ayarlar için senin cfw ler gerçekten güzel bizde de olması güzel olur Sen gidince biz bakalım başımızın çaresine umarım en kısa süre de geri dönersin

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Buralardayım her daim yardımcı olacağım herkese ...

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
fm vericiyi 603 e yükleyebilirmiyim

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
603 te fm verici yoksa yüklenmez..

- - - Eklendi - - -

Güncellendi. Yeni Avkon ve Filemanager. Yeni Nokia Haritalar (Sorunsuz). Fm verici Eklendi. Yeni Widgetler. Yeni Konumlama (Wi-fi)

Kolay Gelsin..

blueyes42

Üye
HOCAM bu titreşimle ilgili mod hangisi çok hoş olmuş

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Sistem Modifikasyon Bölümünde CFW Yapma Konusu Paylaştım Bak İstediğin Modu Göreceksin.....

blueyes42

Üye
Sistem Modifikasyon Bölümünde CFW Yapma Konusu Paylaştım Bak İstediğin Modu Göreceksin.....

bilal kardeş yazılım güncelleme kaldırmışsin onu tekrar nasıl yükleriz yardımcı olurmusun

Üst Alt