Faturasız Dünya Kadınlar Gününe Özel 5GB Kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
7-10 Mart tarihleri arasında Haftalık 5GB internet paketi Türk Telekom Mobil Uygulamasında sadece 10 TL!
Dünya Kadınlar Gününe Özel 5GB Paketi sadece Türk Telekom Mobil Uygulama içerisinde İnternet Paketleri sayfasından satın alınabilir.
 
bulut6842

bulut6842

Üye
Herkes alsbiliyormu
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt