driver bulma

• 4 Ağustos 2014
  • 799 Okunma
  • 14 Cevap

1. Arkadaşlar Bilgisayarımın driverlarini bulamıyorum yardimci olursaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Yazan: mca43
    Samsung ile gönderdi
  2. SlimDrivers İndir - Gezginler
    Bu yazılımı yüklersen, otomatik olarak driverlarını bulup yükleyecektir :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. teşekkür ederim yükledim bazılarını buldum :D ama ekran kartımı bulmadı :(

4. en iyisi driver pack solutiondur fakat 5-6 gb boyutu var

5. Aynen, o yüzden tavsiye etmedim onu :)[DOUBLEPOST=1407222287,1407222168][/DOUBLEPOST]İstersen bir de bunu dene, eğer olmazsa ekran kartını söyle biz bulmaya çalışalım. (Not: programı sana özel mesaj yolu ile gönderiyorum :oke: )

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Börteçine- bunu beğendi.
  6. Driver genius pro 2014 cracklı ındır kullan

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Muhtar inanmayacaksın ama ben de pm linki olarak onu atmıştım :D Kalp kalbe karşıymışsa demek ki :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    kartal835 bunu beğendi.
  8. Açıkçası driver bulma programlarını önermiyorum. Bir kaç gelişmiş program dışında diğer driver programları eski driver bulabiliyor. Üreticinizin sitesine girip manuel olarak driver bulup indirmek çok daha sağlıklı olacaktır.

Mad EagLe ve Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  9. Driver genius iyidir hocam ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Eyvallah :D yardımlarıniz için teşekkür ederim :D

Samsung ile gönderdi
  11. :rica: Buldu mu artık bütün driverları ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. driver scan programları iyidir. Google gerekli pro yu bulmana yardım eder

13. Arkadaşa katılıyorum yanlış driver bulabiliyorlar kurup sistem geri yükleme yapmak zorunda kalabiliyorsunuz. Zaten çok takılmayın driver işine kendi kullandığınız donanım ürünlerinin marka modelini bilin yeterli sitelerine girip indirmek en doğrusu.

14. aygıt yöneticisinden ekran kartını bul zaten yüklenmemiş driverler ? işareti veya ünlem işareti olarak gözükür üzerine gel sağ tıkla özellikleri de oradan ayrıntılar de oradan donanım kimliklerine gel kimliğin bir tanesini kopyala ve Any drivers you need! sitesinde ara sana detayli bilgi ve indirme linkini verir.

15. yok senin dediğin farklı yüklenmiş driver farklı güncel driver farklı

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 04:07