Drakkarious ile Sertifika Soruna Son <i450> (os9.2 s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bence bukadar yeter daha kavga olmasın böle ikimizinde moreli bozuluyo
Özür dilerim
Ben herzaman haklının yanında olmaya çalışıyorum ama bazıları hiç emeğe saygı göstermeden ( senden bahsetmiyorum) tersliyolar yok olmadı bune yok bu yok şu
o yüzden bazen sinirli oluyorum malum bide okul felan diyalog kurduğum insanlar beni çileden çikarabiliyorlar
konundaki msjini gördüm saol
Ben en iyi arkadaşlarımı bu şekilde kavga ederek edindim. İlk önce kavga ederdik sonra ben özür dilerdim ve arkadaş olurduk. Ben daha fazla uzatmak istemiyorum
Herşey için özür dilerim

zezu_5

zezu_5

Üye
bu konuyu açmışın tşkr ediorm sana,genelde hellocarbide yükleyemeyenler,x-plore yükleyemeyenler şimdi bunları yüklediniz.(yeni versiyonlu tel sahiplerine) ama bir adımda o takılıp kalınca neden bütün oklar konuyu yazanın üstüne kalır?

evet system hack'de yeni olduğunu daha kaç kez sölemesi gerekicek??

neyse herkes sadece c:sys/bin klasörüne erişemiyor o kadar

bununda çözümü en yakın zamanda gelir

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler, tartışılır bi konu
ama ben hiç böyle birşey yapmadım olmadıysa başka çözüm yolu aradım okadar yol denedimki hepsiyle tartışsaydım 1000 mesaja ulaşırdım heralde
evet birçok çözüm yolu var bin klasörüne ulaşmanın ama yapım şeklini bilmediğimiz için takılıp kalıyoruz çoğu zaman

eskibiruye

Üye
önemi yok olur böyle şeyler kardeş bu arada ben valla vazgeçtim bu hack olayından sertifika aldım onunla yapıyorum.hack mack derken gidecek telefon valla yakında:))

beckhamrbz

Üye
yusuf kardeş.. sis dosyaları çalışmıo şimdi de.. dosya bozuk dio napcazz :((
bnm msn [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

yusuf abi .sis dosyaları çalışmıo, dosya bozuk dioo

34tango

34tango

Üye
sistem dosyaları açılmıyor sys-bin

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ! Eğer her adımlara uyup sys-bin klasörlerini açamassanız hellocarbide sizin telefona uygun değildir büyük bir ihtimalle. Eğer tüm adımları gerçekleştirip en son telefona kapa - aç yaptıktan sonra program yüklemeye çalıştığınızda dosya bozuk diyorsa ya installserver.exe sizin telefonunuza uyumlu değildir yada format atıp en baştan hack işlemi uygulamanız gerekir.

Hellocarbide için birşey yapamam başka bir hack yöntemi bulman gerek
Dosya bozuk alan arkadaşım sen nerde nezaman o hatayı alıyorsun tam bilgi ve telefonun hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim

mavera81

Üye
c surucusunde bin klasoru acmıyor :S

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
hellocarbide telefonuna göre değildir ozm
Başka konulara bak belki bulursun seninkine göre hack

astonish

Üye
kardeş selam telim 5700 yani 9.2 dediin gibi yaptım drakkarious u yüklledim hiç sorun yok installeri bin in içine attım tarihim 15.05.2007 teli yeniden başlattım bi program indirdim unsigned bu defada Sertifika henüz geçerli değil diyo ağlıcam artık bi yrdım et lüttfen

kardeş allah razı olsun senden walla hallettim saoll

mirhabi

Üye
n85 de işe yararmı teşekkürler

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
kardeş selam telim 5700 yani 9.2 dediin gibi yaptım drakkarious u yüklledim hiç sorun yok installeri bin in içine attım tarihim 15.05.2007 teli yeniden başlattım bi program indirdim unsigned bu defada Sertifika henüz geçerli değil diyo ağlıcam artık bi yrdım et lüttfen

kardeş allah razı olsun senden walla hallettim saoll

Kardeş herşeyi yaptıktan sonra tarihi yeniden bugünün tarihine getirmen gerek

n85 de işe yararmı teşekkürler
güzel bi tele sahipsin
biraz baktım işletim sistemin Symbian OS, S60 rel. 3.2
sanırım sana olmaz telini hiç riske atma bence

lazo611

lazo611

Üye
Kardeş Hepsi Tamam Ama Restart Olayı Yok İngilizce Bendeki Toolsa Giriyorum Hepsini Denedim Restart Atmadı

hozturkfb1907

Üye
arakadaşım n79 oluyor mu yaparsak nasıl bi etki bıracak cihazda

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Hepsi Tamam Ama Restart Olayı Yok İngilizce Bendeki Toolsa Giriyorum Hepsini Denedim Restart Atmadı

:) Kardeş illaki X-Plore'den reset atmana gerek yok :) Kapat yeniden aç oda olur

arakadaşım n79 oluyor mu yaparsak nasıl bi etki bıracak cihazda

N79 işletim sistemi : Symbian OS v9.3, Series 60 rel. 3.2
Sana olucağını zannetmiyorum kardeş. Yeni konularda araştırmalısın

izeeel

Üye
tskerler ama sys klasörü var fakat bin klasörü yok:s nereye atıcam install.exe i?

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Yazdıklarımı sırasıyla yapıp bin klasörünü göremediysen başka bir Hellocarible senin telefona uyumlu değildir heralde başka konulara göz atmalısın

Gerçekten yardım etmeyi isterdim ancak benim bu konu hakkındaki bildiklerim bukadar k.bakmayın :)

alacaacorum

Üye
i550 de çalıştı teşekkürler

lazo611

lazo611

Üye
:) Merhaba Kardeşim Dediğin Gibi Yaptım... İnşallah Artık Sertifika Hatası Almıyacağım...

Artık Sertifika Değil Dosya Bozuk Hatası Alıyorum...

falpa

Üye
(Tel N82)--verdiğin bilgileri uyguladım.şu anda pro ları yükleyebiliyorum.TEŞEKKÜRLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt