Drakkarious ile Sertifika Soruna Son <i450> (os9.2 s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wicey01

Üye
kardes TARİHİ TEKRAR İLERİYE ALINCA Bİ SORUN CIKARMI SİMDİDEN TESEKKÜRLER YARDIMIN İCİN

isyankar07

isyankar07

Üye
Ya arkadaşlar hellocarbide.sis proğramı burda eklentide yok benim telefonda kuruolan hellocarbide.sis proğramında bi sorun var galiba proğrama giriyorum seçenek>Menu1 diyorum proğramdan çıkıyor anlamdım benim hellocarbide proğramında bi sorunmu var acaba anlamadım sizde çalışan bir hellocarbide proğramı var mı?

sefine

sefine

Üye
Emeğin için sağol

Hakan Koc

Hakan Koc

Üye
saolasın

eeritir

Üye
Tek bi sorun var sys nin içinde bin klasörü yok o sebeple kopyalama yapılamıyor yardımcı olabilir misiniz.

victorfatih

Üye
ya kardes Drakkarious yuklenmiyoki telefona tarihi 15 07 07 ye cekiyorum yine yemiyo telefonum n80 ne yapmalıyım??

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Bende yeniyim bu işlerde
öncelikle tarihi 15.05.2007 ye alcaksınız
xploreyi arkaya alıp hello. yu çalıştırırsanız ve sorulara evet derseniz bin klasörünü göstermesi lazım
Yapamayan arkadaşlar hangi adımlarla ilerlediklerini yazarlarsa ben yanlışlarını görüp düzelte bilirim
yorumlar için teşekkürler

WiND0WS

WiND0WS

Üye
bu yontem N95 te oluyormu arkadaslar son version yuklu bende daha once Drakkarious ustanin yontemini yapmistim olmamisti 2 ay once filan simdi olurmu ?

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Son versiyona olucağını sanmıyorum zaten forumlarda son sürüm N73 ve N95 sistem h ack işlemleri vardı galiba bi araştırma yapman gerek

eskibiruye

Üye
Evet arkadaşlar sonunda bende çözdüm çözemeyen arkadaşlar için anlatıyorum:

• Öncelikle Drakkarious 2[1].02 (BETA) yı indiriyoruz.
  • Sonrada X-Plore v1.22 yi indiriyoruz.
  • En son instalserver.exe yi indiriyoruz.
Daha sonra :
Drakkarious 2.02 FP1 & PreFP1.sis i çalıştırıyoruz. Gelen sorulara evet diyoruz ama dikkat ediyoruz, yüklemeye tam olarak başlamadan önce size iki seçenek vericek ikiside tik işaretli birinci seçenek FP1 diğer seçenek PreFP1. Burda FP1 seçeneği seçili kalıcak ama PreFP1 seçeneğini kaldıracaksınız ve Telefon Hafızası na yükliyceksiniz.

Kardeş neyin sorunu çözdün yazarken başlığa şu marka telefon için yapıyorum diye yazsana. Bizde uğraşıyoruz FP1i seç demişssin ben nasıl seçecem onu söylermisin benim telefonum N80 benim preFP1 seçmem gerekmişşşşşşşşşş forumda okuduğum kadarıyla öyle anladım.
Kopyala yapıştır yapacagına kendin uyguladıklarını deneyimlerini yaz bari birde yazarken başlığı düzgün at milleti uğraştırıyorsunuz yahuuuu

kavruk

Üye
hocam öncelikle sagolun 2 tusuyla kopyaladigimiz veya kestigimiz "exe" yi ALLAH askina nasil yapistiriyoruz. bemim kabiliyetimdemi bir bozukluk var acaba ayrica ayarlar diyonuz program ingilizce be dostum lütfen eksik mi anlatiyonuz yoksa ben mi anlayamiyorum valla teli kiracam ha hersey tamam ama yapistiramiyorum arkadasim

eskibiruye

Üye
hocam öncelikle sagolun 2 tusuyla kopyaladigimiz veya kestigimiz "exe" yi ALLAH askina nasil yapistiriyoruz. bemim kabiliyetimdemi bir bozukluk var acaba ayrica ayarlar diyonuz program ingilizce be dostum lütfen eksik mi anlatiyonuz yoksa ben mi anlayamiyorum valla teli kiracam ha hersey tamam ama yapistiramiyorum arkadasim

Kardeş 2 tuşuna bas o keser onu daha sonra yön tuşları ile c klasörüne gel ve c klasörünü açarken yön tuşunun sağ tarafına bas ve ordan sys klasörünü görünce OK tuşuna bas oraya yapışır.bu arada ayarlar(settings) yazar oraya gir ordan language(dil) kısmı var oraya gel gene yön tuşlarının sağına bas seni türkçeye götürecektir.
Kolay gelsin

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar sonunda bende çözdüm çözemeyen arkadaşlar için anlatıyorum:

• Öncelikle Drakkarious 2[1].02 (BETA) yı indiriyoruz.
  • Sonrada X-Plore v1.22 yi indiriyoruz.
  • En son instalserver.exe yi indiriyoruz.
Daha sonra :

Drakkarious 2.02 FP1 & PreFP1.sis i çalıştırıyoruz. Gelen sorulara evet diyoruz ama dikkat ediyoruz, yüklemeye tam olarak başlamadan önce size iki seçenek vericek ikiside tik işaretli birinci seçenek FP1 diğer seçenek PreFP1. Burda FP1 seçeneği seçili kalıcak ama PreFP1 seçeneğini kaldıracaksınız ve Telefon Hafızası na yükliyceksiniz.

Kardeş neyin sorunu çözdün yazarken başlığa şu marka telefon için yapıyorum diye yazsana. Bizde uğraşıyoruz FP1i seç demişssin ben nasıl seçecem onu söylermisin benim telefonum N80 benim preFP1 seçmem gerekmişşşşşşşşşş forumda okuduğum kadarıyla öyle anladım.
Kopyala yapıştır yapacagına kendin uyguladıklarını deneyimlerini yaz bari birde yazarken başlığı düzgün at milleti uğraştırıyorsunuz yahuuuu

N80 İşletim Sistemi versiyon
Symbian 9.1
önce başlığı oku sonra konuş.
sen telinin symbian versiyonunu bilmiyorsan bu benim sorunum değil.
Ayrıca ben orda anlaşılmayacak bir adım yazmadım
Sen o adımları okuduğunu anlayan bir kişiye göster o anlar

--------------- Ekleme ---------------

kopyaladığın veya kestiğin zaman yapıştıra bilmek için yapıştırmak istediğin klasörün üstüne gelip ok tuşuna basman gerek.
Eğer dilini türkçe yapmak istiyorsan 0 a basıp aşağıda dil bölümü var orda türkçede var ordan ayarlıyorsun

Kardeş 2 tuşuna bas o keser onu daha sonra yön tuşları ile c klasörüne gel ve c klasörünü açarken yön tuşunun sağ tarafına bas ve ordan sys klasörünü görünce OK tuşuna bas oraya yapışır.bu arada ayarlar(settings) yazar oraya gir ordan language(dil) kısmı var oraya gel gene yön tuşlarının sağına bas seni türkçeye götürecektir.
Kolay gelsin

yardımcı olduğun için teşekkür ederim

eskibiruye

Üye
Madem öyle OS.9.2 için diyorsun bu hack yöntemi benim telefonum ne olaki çalışmıyor E71.bütün sorulara yes dedim ama c:sys klasörünün içi görünmüyor yani telefonum hackenmedi

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
( Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI ) dostum seninki "Smartphone/PDA" biz burda cep telefonlarından bahsediyoruz

eskibiruye

Üye
( Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI ) dostum seninki "Smartphone/PDA" biz burda cep telefonlarından bahsediyoruz

O ne ya ilk kez sizden duydum Smartphone/PDA.
Benim telefonumun yazılımı söyleyim sana
Nokia E71---------S60 3.1rd Edition(3.0)------------Symbian OS v9.2 FP1 (Feature Pack 1)

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
O ne ya ilk kez sizden duydum Smartphone/PDA.
Benim telefonumun yazılımı söyleyim sana
Nokia E71---------S60 3.1rd Edition(3.0)------------Symbian OS v9.2 FP1 (Feature Pack 1)

Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI ,

Daha kendi telinin işletim sistemini bilmiyorsun ( v3.1 )
Ayrıca ben i450 de denedim onda oldu illaki sizin telefonlarınızda olucak diye bir kural yok

eskibiruye

Üye
Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI ,

Daha kendi telinin işletim sistemini bilmiyorsun ( v3.1 )
Ayrıca ben i450 de denedim onda oldu illaki sizin telefonlarınızda olucak diye bir kural yok

Birader sen körmüsün oraya ne yazdım ben senin kendi adını bildiğinden çok daha iyi biliyorum ne kullandığımı ben 3.1 o kısmı yanlış olmuş hadi diğer kısımların doğru olduğunu neden söylemedin

Öğrendiğin iki uygulama ile bana birşeyler ispatlamaya çalışma istersen.
madem yazıyorsun 9.2 ye oluyor al bendede var ama neden olmuyor laf sokmaya geldimi çeneniz laf yapıyor icrata geldiğimi sıfır.Senden yardım isteyen yok konu açıyorsunuz bari faydalı olun boş yere ne kendinizi ne milleti yormayın

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sen ne konuşuyon sen sanki çok bişi yapiyorsun al görüyoruz hiçbişeye teşekkür etmemişsin 33 mesaj yazmışın bunların 4-5 tanesini buraya boş boş yazdin sen daha ne konuşuyon sen bu siteye ye iç yat için mi geldin ,
konusup adamin asabini bozma
hepiniz bölesiniz işte upraşıp bişi yapiyoruz beğenmiyorsunuz.
Hadi sen yap bakalım.
belki ben yanlış yazmış olabilirim ama bu benle kavga etmeniz anlamına gelmez tamammı
siz önce insan olmayi öğrenin ve sen bi sayıyı yanlış yapmışım ne var diyosun ordaki bi sayının yanlışlığı çok şey değiştiriyo örneğin 4.1 çok farklı bişi 9.1 çok farklı

Böle insanları neden foruma alıyolar anlamamki

ayrıca ben bu hack işinde fazla ii deilim bu yüzden sorulara çözüm bulamıyorum bende acemice yapıyorum zaten
ben buraya insanlar yararlansın diye yazdım konuyu kırolar gelsin gürültü kirliliği yapsın diye değil

eskibiruye

Üye
kardeşim sen ne konuşuyon sen sanki çok bişi yapiyorsun al görüyoruz hiçbişeye teşekkür etmemişsin 33 mesaj yazmışın bunların 4-5 tanesini buraya boş boş yazdin sen daha ne konuşuyon sen bu siteye ye iç yat için mi geldin ,
konusup adamin asabini bozma
hepiniz bölesiniz işte upraşıp bişi yapiyoruz beğenmiyorsunuz.
Hadi sen yap bakalım.
belki ben yanlış yazmış olabilirim ama bu benle kavga etmeniz anlamına gelmez tamammı
siz önce insan olmayi öğrenin ve sen bi sayıyı yanlış yapmışım ne var diyosun ordaki bi sayının yanlışlığı çok şey değiştiriyo örneğin 4.1 çok farklı bişi 9.1 çok farklı

Böle insanları neden foruma alıyolar anlamamki

ayrıca ben bu hack işinde fazla ii deilim bu yüzden sorulara çözüm bulamıyorum bende acemice yapıyorum zaten
ben buraya insanlar yararlansın diye yazdım konuyu kırolar gelsin gürültü kirliliği yapsın diye değil

Yusufmusun Yusufçuk musun adam gibi konuş benimle laflarına dikkat et.Sen ne demek istiyorsun ye iç yat demekle bu buraya senin gibi kendini bilmezlere hizmet etmeyemi geldim adam olanlara bildiklerimi sunarım ancak.
Seninle kavga etmeye zorlayan kendinsin eleştirilere tahammül edemiyorsan konu açma şunu yaptım bunu yaptım diye övüneceğine düzgün iş yap bizde teşekkür edelim.
Gevezelik yapana kadar çeneni kapada iş yap madem yararlı oluyorsun eleştirilere alış sorulan sorulara cevap ver yada hiç yapma.

Yusufmusun Yusufçuk musun adam gibi konuş benimle laflarına dikkat et.Sen ne demek istiyorsun ye iç yat demekle bu buraya senin gibi kendini bilmezlere hizmet etmeyemi geldim adam olanlara bildiklerimi sunarım ancak.
Seninle kavga etmeye zorlayan kendinsin eleştirilere tahammül edemiyorsan konu açma şunu yaptım bunu yaptım diye övüneceğine düzgün iş yap bizde teşekkür edelim.
Gevezelik yapana kadar çeneni kapada iş yap madem yararlı oluyorsun eleştirilere alış sorulan sorulara cevap ver yada hiç yapma.

Buyur Yusuf arkadaşım teşekkürümüde ettim size umarım bu seni mutlu etmiştir.
Kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt