Dosya Bozuk Hatası.. Lütfen yardım edin..

• 1 Mayıs 2011
  • 2821 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Slm arkadaşlar benim N97 mini telefonum war.telefonu yeni aldığımdan pek anlamıyorum.. programı nokia oviden yükledim ilk başlarda çalışıyordu.Ancak şimdi program dosya bozuk hatası alıyorum.program yöneticisinden sildiğim halde telefondan simgesi silinmedi ve tıklıyınca da girmiyor..

ne yapmam lasım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazan: log1n
  2. hard format çözümdür.:oke: hard format atmadan önce herşeyin yedegini alın,çünkü ne bir program ne bir numara kalacaktır.yani herşey silinip fabrika ayarlarına dönecektir.

3. hard format nasıl atıcam. yardmcı olurmusun. :hmmm

----------Eklendi @ 12:04:27 ---------- Yazıldı @ 12:03:19 ----------

tmm. teşekkür ederim. yeni bi konu açıcağım onada yardımcı olurmusun ? :hmmm

4. yüklediğin program tam silinmemiştir kalıntıları vardır ondadolayı gitmez simgesi kalıntıları sil.

5. simgesi kalıntıları nasıl silecem ? simgesine gelip düzelt diyip kaldır diyorum dosya bozuk hatası veriyor ? :off:

6. kalıntıları rompatcher yüklemedigi sürece silemez.çünkü sistem dosyalarına erişimi tam yoktur :oke:.

7. peki rompartcher programını yüklersem sorun çözülürmü ve rompartcher programının kullanımı nasıl ve telefona zararı varmı ? acaba :allalla:

8. telefon hack li ise çok rahatlıkla yüklersin,ki telefonu yeni aldıgına göre daha hackle ugraşmamışsın.eger telefonu hacklersen rompatcheri çok rahatlıkla kurarsın.rom patcher programının zararı yok yararı vardır.rom patcher ile sistem dosyalarına erişim saglayabilir,kamera sesini kapatabilir,t9 yazma süresini uzatıp kısaltabilir vs... şeyler yapabilirsiniz.bu silinmeyen programı dosya yöneticiden kaldıramadın,bide uninstallking adlı programla kaldırmayı dene.

9. arkadaşım senin modifiye fw bölümüne bakman lazım
    kendine güzel bir fw bul hackli bas flashı gitsin
    format içinde tel kapalıyken sol altta bulunan shift + space + backspace + açma tuşuna pin kodu isteyinceye kadar basılı tut
    format tamamdır telefon ilk aldığın güne geri döner ama programların silinir

10. telefonu hacklersek ne oluyorki zarar vermiyelim telefona..:hmmm

11. telefonu hackleyince istedigin herşeyi yükleyebiliyorsun,ama telefon garanti dışı kalıyor.

12. ozman en kötü format atıcaz.. garanti dışına çıkarsa kötü olur.. telefonun genel programlarını nasıl kurucamki format atarsam.

13. smart installer programı sayesinde formattan önce istedigin programları bir yere topla,sonra format attıktan sonra smart installer programı kur ve programı aç kapat.şimdi kartta smartinst diye bi klasör oluştu,o klasöre yükleyeceklerini at.:oke:

14. smart installer resimli anlatım mevcutmu elinde ?:ah

15. tmm teşekkür ederim yardımcı olduğun için. (h) bide son olarak bu verdiğin linkte kurmak istediğin programları bi yere topluyoruz ama bende telefondaki programların setupları mevcut değil kurulu sadece.. ne yapmalıyım.:allalla:

16. forumda arattır,veya oviden yine bilgisayara indir.:oke:

17. Tmm :aha: çok sağol şimdilik 3 tane si dosya bozuk diyor onları bi klosere attım diğerlerinde hata yok şimdilik böylemi idare etsem diyorum ? :allalla:

18. dosya bozuk deyip yüklenmeyen program varsa,uzantısını rar veya zip yap bilgisayara gönder ve winrarla aç.bazı siteler rar ve zip dosyaları sis yapıyorlar.

19. aynen katılıyorum.. yardımların için çok sağol.. bizzat benle ilgilendiğin için.. :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:30