Dosya Bozuk Hatası.. Lütfen yardım edin..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
Dosya Bozuk Hatası.. Lütfen yardım edin..
Slm arkadaşlar benim N97 mini telefonum war.telefonu yeni aldığımdan pek anlamıyorum.. programı nokia oviden yükledim ilk başlarda çalışıyordu.Ancak şimdi program dosya bozuk hatası alıyorum.program yöneticisinden sildiğim halde telefondan simgesi silinmedi ve tıklıyınca da girmiyor..

ne yapmam lasım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bi yerlerden alıntı:' Alıntı:
Yapmanız Gereken Tek şey resimde görüldüğü gibi telefonunuz kapalı iken klavyeyi açıp
Shift tuşu+ Space tuşu + Silme (delete) tuşu üzerinde parmağınızı tutup Açma tuşuyla
telefonunuzu açmaktır..
hard format çözümdür.:oke: hard format atmadan önce herşeyin yedegini alın,çünkü ne bir program ne bir numara kalacaktır.yani herşey silinip fabrika ayarlarına dönecektir.

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
hard format nasıl atıcam. yardmcı olurmusun. :hmmm

----------Eklendi @ 12:04:27 ---------- Yazıldı @ 12:03:19 ----------

tmm. teşekkür ederim. yeni bi konu açıcağım onada yardımcı olurmusun ? :hmmm

stainless steel

stainless steel

Üye
yüklediğin program tam silinmemiştir kalıntıları vardır ondadolayı gitmez simgesi kalıntıları sil.

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
simgesi kalıntıları nasıl silecem ? simgesine gelip düzelt diyip kaldır diyorum dosya bozuk hatası veriyor ? :off:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yüklediğin program tam silinmemiştir kalıntıları vardır ondadolayı gitmez simgesi kalıntıları sil.
kalıntıları rompatcher yüklemedigi sürece silemez.çünkü sistem dosyalarına erişimi tam yoktur :oke:.

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
peki rompartcher programını yüklersem sorun çözülürmü ve rompartcher programının kullanımı nasıl ve telefona zararı varmı ? acaba :allalla:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
peki rompartcher programını yüklersem sorun çözülürmü ve rompartcher programının kullanımı nasıl ve telefona zararı varmı ? acaba :allalla:
telefon hack li ise çok rahatlıkla yüklersin,ki telefonu yeni aldıgına göre daha hackle ugraşmamışsın.eger telefonu hacklersen rompatcheri çok rahatlıkla kurarsın.rom patcher programının zararı yok yararı vardır.rom patcher ile sistem dosyalarına erişim saglayabilir,kamera sesini kapatabilir,t9 yazma süresini uzatıp kısaltabilir vs... şeyler yapabilirsiniz.bu silinmeyen programı dosya yöneticiden kaldıramadın,bide uninstallking adlı programla kaldırmayı dene.

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım senin modifiye fw bölümüne bakman lazım
kendine güzel bir fw bul hackli bas flashı gitsin
format içinde tel kapalıyken sol altta bulunan shift + space + backspace + açma tuşuna pin kodu isteyinceye kadar basılı tut
format tamamdır telefon ilk aldığın güne geri döner ama programların silinir

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
telefonu hacklersek ne oluyorki zarar vermiyelim telefona..:hmmm

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
ozman en kötü format atıcaz.. garanti dışına çıkarsa kötü olur.. telefonun genel programlarını nasıl kurucamki format atarsam.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ozman en kötü format atıcaz.. garanti dışına çıkarsa kötü olur.. telefonun genel programlarını nasıl kurucamki format atarsam.
smart installer programı sayesinde formattan önce istedigin programları bir yere topla,sonra format attıktan sonra smart installer programı kur ve programı aç kapat.şimdi kartta smartinst diye bi klasör oluştu,o klasöre yükleyeceklerini at.:oke:

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
smart installer resimli anlatım mevcutmu elinde ?:ah

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
tmm teşekkür ederim yardımcı olduğun için. (h) bide son olarak bu verdiğin linkte kurmak istediğin programları bi yere topluyoruz ama bende telefondaki programların setupları mevcut değil kurulu sadece.. ne yapmalıyım.:allalla:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
tmm teşekkür ederim yardımcı olduğun için. (h) bide son olarak bu verdiğin linkte kurmak istediğin programları bi yere topluyoruz ama bende telefondaki programların setupları mevcut değil kurulu sadece.. ne yapmalıyım.:allalla:
forumda arattır,veya oviden yine bilgisayara indir.:oke:

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
Tmm :aha: çok sağol şimdilik 3 tane si dosya bozuk diyor onları bi klosere attım diğerlerinde hata yok şimdilik böylemi idare etsem diyorum ? :allalla:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Tmm :aha: çok sağol şimdilik 3 tane si dosya bozuk diyor onları bi klosere attım diğerlerinde hata yok şimdilik böylemi idare etsem diyorum ? :allalla:
dosya bozuk deyip yüklenmeyen program varsa,uzantısını rar veya zip yap bilgisayara gönder ve winrarla aç.bazı siteler rar ve zip dosyaları sis yapıyorlar.

log1n

log1n

Üye
    Konu Sahibi
aynen katılıyorum.. yardımların için çok sağol.. bizzat benle ilgilendiğin için.. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt