Dördün Biri Oyunu Hileli, Sahte

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bence kodları satmalısın :ehe işte o zaman illegal bişeyler yapmış oluruz.

mutosun

Üye
ehuehe :)

yasin4849

Üye
ya bu oyunda bir kere 27 puan yaptım öğlen... br gün sonra bi baktım herkes beni geçmiş :S banada verin be şu kodmudur pantolonmodur nedir :D

----------Eklendi @ 16:46:56 ---------- Yazıldı @ 16:46:24 ----------

lütfen ??

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kodları arkadaşımız kendi blogunda yayınlıyordu ama kaldırmış. Sen kendi bileğinle 27 yaptıysan ödül alman lazım zaten !!

yasin4849

Üye
27 yaptım hemde 2 kere üst üste ama sabah baktım kazanamamışım

----------Eklendi @ 17:03:27 ---------- Yazıldı @ 17:02:43 ----------

bi yardımcı olsanız süper olacak

mutosun

Üye
enteresan, 27 yaptıysan zaten ilk 50 nin içindesindir, ayrıca 30 yaptığında bot silindim listeden, geçen baktım 41yapmış birisi ama halen listedeydi vede ödül kazandı! normal bir insan orada 4rakama basarak 41 yapamaz :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet normal insan maximum 25 yapabilir. Peygamber sabrı varsa 30 yapabilir.

mula2001

Üye
Hocam zaten oyunun güvenlik açıgı oldugu başından belliydi.. listede ilk 10 daki kişiler kesinlikle hile yaparak ödül aldıgına eminim..

Sandrake

Sandrake

Üye
YGS gibi :off::off:

yasin4849

Üye
27 yaptım bikere sonra 27 nin üstüne bir daha 27 yaptım hepde üst üste ... akşam baktım 78 sıradaydım saat 8 gibi falan demeki akşam beni geçmişler ... ha bu arada ilk 10 dakiler nasıl 30 la 40 araası yapıyor acaba kesin bi işler karıştırıyorlardır

----------Eklendi @ 22:18:53 ---------- Yazıldı @ 22:10:11 ----------

ceyyyy daha yeni 28 yaptım yemin ediyorum işte bu be hemde hilesiz inşallah kazanırım ya

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
inşallah kazanırsın. Sen baya kafaya koymuşsun ödül almayı. 28 yapıp ödül almamak biraz üzer insanı.

yasin4849

Üye
ya fazla uğraşmadım hep taktik geliştiriyorum onları uyguluyorum .... ha bide ben hediyeye fazla sevinmedim sadece yaptığım için sevindim ( 28 ) zaten bi tişört parçası verecekler kalitesizdir...

yasin4849

Üye
28 puan yaptıktan 1 saat sonra 29 puan yaptım ... ben bu işi çözdüm ya :evet:

'Enver'

'Enver'

Üye
30'da yanılır mı ya :vur

yasin4849

Üye
Her gün ilk 100'e giren yarışmacılar Acunn.com'dan Survivor özel tasarım t-shirt kazanıyor. .......... kardeş şapka kalktı hatırlatıyım barii bide senin kullandığın yöntem varmııı anlatsana ????

'Enver'

'Enver'

Üye
genelde üst üste aynı numaraya tıklıyorum

mula2001

Üye
oyun kodları yeniden değişti bilginize..

mutosun

Üye
bende alabilirmiyim o kodlardan ? :)

Üst Alt