Dördün Biri Oyunu Hileli, Sahte

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dördün Biri Oyunu Hileli, Sahte
Acunn.com dördün biri oyunu hilesi

Arkadaşlar acunn.com adresinde 4ün1i adlı bir oyun var bilindiği üzere. Oyunu oynayıp dereceye giren üyelerine çeşitli hediyeler veriyorlar.
Oyun nasıl oynanır ? butonuna bastığımızda 4 karenin olduğu ve 1inde x işareti olduğu 3ünde onay işareti olduğu bize söyleniyor. Ancak bunun böyle olmadığını farkettim. Oyunu başlatıp tarayıcımı çevrimdışıya ayarladıktan sonra kutuların arkasında neler olduğuna baktım tek tek. İlk seferde 2 adet onay 2 adet x işareti olduğunu görünce şok oldum. Çevrim içi olup oyunu tekrardan başlattım ve tarayıcımı çevrimdışına aldım. Bu defa ise 3 x işareti 1 adet onay işareti olduğunu gördüm.

Bu tür oyunlar hakkında yazılımsal bir bilgim veya birikimim yok. Ancak uyguladığım yöntemin doğruyu gösterdiğini düşünüyorum. Konu hakkında becerisi olan arkadaşların oyunu incelemelerini istiyorum.

Durumu anlayamayan arkadaşlar için biraz detaylıca anlatayım:
acunn.com adresine üye olup eğlence bölümüne girin ve oyunu oynamaya başlayın. Oyun çok basit 4 adet kutu var ve 1isinde x işareti var. x işaretine denk gelmeden seviye atlamaya çalışıyorsunuz. oyunu başlatıp kutulara tıklamaya başladığınızda tarayıcınızı DOSYA menusunden çevrimdışı çalış moduna getiriyorsunuz. ve kutuların arkasındaki işaretlere tek tek bakıyorsunuz. çevrim dışı olduğumuz için pcden oyuna bir veri gidip gelemiyor. Ancak oyunu başlattığımızda oyun bizim pcye kutuların arkalarındaki işaretlerin ne olduğu bilgisini göndermişti.

Haklımıyım değilmiyim bilemiyorum, hiçbir kurum yada kişiyi suçlamıyorum sadece varsayım.

• Beğen
Tepkiler: jejep

maxirabit

maxirabit

Üye
Hediyeler yabancı birisine gitmesin diye yapılır.

mutosun

Üye
oyunun bot kodlarını yayınladım, eğer php sunucun varsa yükleyip deneyebilirsin :)

oyun sayfasına ilk girdiğinde jquery kodunda 1 ve 2 rakamları Doğru, diğerleri Yanlış olarak çıkıyor , daha sonra her rakamı tıkladığında onay alıyor , ctesi sabahı 37 aşama yaptı BOT fakat öğleden sonra kaldırdılar :)

normal yollardan oynamak tamamen bir sabır işi, allah kolaylık versin

• Beğen
Tepkiler: terminator11 ve EroL
'Enver'

'Enver'

Üye
zar zor 17 puan yapabildim

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende 18de sıkışıyorum genelde

mutosun tusanmudi senmisin ?

'Enver'

'Enver'

Üye
hayır

hile yaptım puanımı sildiler

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bot olmadan 20 üstü yapmak akıl karı değil

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bende hile yapıyım :ehe
:eller:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen hile ile ürünleri topla bende pazarda satayım olmazmı hakan :D

matheus

Üye
Bana da Bu oyunun Hilesini Verin :evet:

matheus

Üye
Hacı naptın sen yaaa :allalla:

matheus

Üye
Olmasın. Param yok. :naughty:

mutosun

Üye
eheueh :) botu halka arz ettim , onun haricinde bir hile yoktur sanırım yaw :) varmı ki :P eheuh

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet herkes senin botu kullanıyor şuan. Acun sana programda kızacak haberin olsun :D

• Beğen
Tepkiler: mutosun

mutosun

Üye
eheueh :) kendi değilde nihat doğana yaptırırsa ozaman hapı yuttuk :)

----------Eklendi @ 16:39:26 ---------- Yazıldı @ 16:20:13 ----------

şimdi acunn.com da kazananlar listesine baktım, iki gün ard arda ürün kazanmışım :) yok dedim böyle olmaz ve aşağıdaki maili [email protected] 'a gönderdim :)

Selamlar,

Nickname: tusanmudi

Ben 17.04 - 18.04 ve 19.04 tarihlerinde yazmış olduğum BOT sayesinde iki adet ürün kazandım fakat bunların iptal edilmesini istiyorum.

Ürünleri hakkıyla oyunu oynayıp kazananlara vermenizi rica ediyorum.

Bunun yerine Acun beye selamımı iletirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,

• Beğen
Tepkiler: jejep
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hahahaha en iyisini yaptın. Zaten ürünü almak istiyormusun diye iletişime geçiyorlar. Cevap vermezsen bir altındakine kalıyor hediye.

Üst Alt