Dolandırılma tehlihesi yaşıyorum. :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kurtarabilir miyiz peki kardeş ?

blackaid

blackaid

Üye
normalde kafa kafaya takas durumunda her iki kişi ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verir ürün sonra ürün numarasına bakılarak kargonun ne zaman ulaşacığını kontrol edersin ona göre alırsın tabi adam dolandırıcı böyle birsey beklenemez en iyisi get inş iyi sonuç alırsın

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
öncelikle geçmiş olsun kardeş arkadaşında dediği gibi ip taramasıyla nezaman nerde girildiği belli olur varsa da kamera kaydıyla belki bulur geçmiş olsun :dry:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hocam telefonu satmazsa kurtarabilrisin tabi.El degistirmeler olursa is zorlasır.

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: Polis bana aynen şunları söyledi ; Karakola gidin şikayetçi olun , sonra savcılığa gidip dava açın.Ee avukat haliyle tutulcak falan filan mahkeme giderleri benim bunları kaldıracak gücümde yok malesef..:vur

futbol123

futbol123

Üye
kardeşim ismini versene sunun ismine bakıyım sahibinden.com dan bir tuzak kurmamız lazım buna :off:

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
ramazandemir34 kardeşim nicki . Annemim yüzüne nasıl bakıcam bilmiyorum :( Olan oldu artık ama...Bude ders olsun birdaha asla GET haricinde alışveriş yapmayacağım..:vur

futbol123

futbol123

Üye
bu üyemi kardeşim?

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Evet kardeşim o .:vur

xserhatx

xserhatx

Üye
Kardeşim geçmiş olsun ya türkiyede ne kadar çok var Tabi iyilerde var bi an kötü oldum valla Benim de telefonum ticari takside unuttum bende biliyorum tel kaybetmenin acısını

Samsun55''

Samsun55''

Üye
:islik

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim.Ama hep bu tarafı düşünüyorlar , bunun diğer tarafıda var ahiret de var.Kimle ne olmuşsa hakkım helal olsun ama bu insana olmasın hakkım helal ! Ne diyeyim daha yaşanacak yer değil daha dünya kimse kimseye güvenmesin.Canım annemin bir sözü var ; Herkesi kendin gibi sanma !

xserhatx

xserhatx

Üye
O telefonun parası elbet biyerden çıkar onu düşünemeyecek kadar kansız şerefsizler var !
benim telde daha 3 aylıktı gözüm gibi koruyodum onu ama kötü niyetli insanlarla karşılaştı ve cukka :angry:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Eyvallah kardeşim.Ama hep bu tarafı düşünüyorlar , bunun diğer tarafıda var ahiret de var.Kimle ne olmuşsa hakkım helal olsun ama bu insana olmasın hakkım helal ! Ne diyeyim daha yaşanacak yer değil daha dünya kimse kimseye güvenmesin.Canım annemin bir sözü var ; Herkesi kendin gibi sanma !
bişey demiyorum şakasına yazmıştım özür dilerim ciddiye alma :oke:

xserhatx

xserhatx

Üye
hatta abim daha taksitlerini ödüyodu

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arkadaslar telefonlarınızda uzaktan kilitleme özelligini aktif edin.Herhangi bir durumda telefonunuza belirlediniz mesajı atarsınız telefon kilitlenir ve kisi o telefonu kullanamaz.Kisi profesyonel degilse bu kilidi kıramaz yeni versiyon atsa format atsa yine kaldıramaz kilidi.En azından kilitli iken telefonu satamaz..

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Samsun55''
futbol123

futbol123

Üye
imei numarasını biliyorsanız polise bildirebilirsiniz yerini tespit ederler kutusu veya faturası varsa orda yazar

xserhatx

xserhatx

Üye
Kardeş Telefonu bulma şansın varmı

mangdaşire

mangdaşire

Üye
geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: ali601
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...