Dokunmatik hassasiyeti azalır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik hassasiyeti azalır mı?
telefonumun dokunmatiği kaydırırken kazık gibi bi his veriyor hassasiyeti azalmış gibi 2 yıla yaklaştı ondan olabilir mi?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
olabilir :oke:

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ıronworm denedim dün akşam böceği kıpırdatana kadar canım çıktı elim terliyken çok kötü oluyor da terli değilken idare eder

Anil-D

Anil-D

Üye
ekrana bişeyler olmuş olabilır

Lohengram

Lohengram

Üye
Bazı telefonlarda oluyor öyle dokunmatik sertleşiyor :oke:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
el ıslakkende o sorun olabilir nitekim kapasitif ekran

Anil-D

Anil-D

Üye
jelatin kullan çizilmez

- - - Eklendi - - -

jelatin kullan çizilmez

PYTHONs

Üye
Çizdirdiysen olabilir. Benimde C6-01 var siyah çizik yok gayet iyi durumda ilk günki gibi. Yağ gibi kayıyor ekran. Ha ıslaksa elin donanımdan değil ekranın üstünü güzelce temizle ellerinide bir güzel kurula benimde öyle oluyordu. (Telefon 2 yıllık.)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
çok minik bir çizik var çok dikkatli bakmak gerekiyor başka çizik yok terden oluyor sanırım bi sıkıntı yok gibi şu an

by-pegasus

Üye
arkadaşta oluyordu öyle değiştirdik 30 tl ye orjinal mi bilmiyorum :hmmm:

asigsasi

asigsasi

Üye
düşüp hasar görmedi ise sanmam sadece telefona ve ram e çok yüklenmiş olabilirsin bi hard at istersen ben c601 de kullandım kısa süreli olarak 2. Nesil cihazların dokunmatiği daha çok stabil

bbakkus

bbakkus

Üye
bende 603 var ekran komple kırıldı ve yaptırmadım ve gayet güzel çalışıyo her taraf çatlak dolu

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
2 ay önce yere ekran üstü düşmüştü yeni aldığım zaman ellerim küçüktü artık basamıyorum doğru dürüst, 1 sene daha dayansın 600tllik te olsa değiştiricem yeni tel alcam

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
terden oluyo arkadaşm galba. Ben antalyada yaşyrm scağı tahmin edersiniz artık. Telefon grşmsnde en az 1 dkda bir ekranı silyrm çnkü çok terledğmden ıslanyo ekran. Kuruladğm zaman da terden kalntı kalrsa sanki ekranda pürüzlu bi tabaka varmış ve yapis yapışmş gbi oluyo. Byk ihtmalle budur senin sorununda. Islak mendili iyce kurutup ekranı slyrm ben. Saddece hafif nem kalsn iyi oluyo:)

celal5552

Üye
2 yıl geçmiş kardeş haliyle biraz sıkıntı olabiliyor. Doğaldır yani değiştirirsen sıkıntı kalmaz.

bbakkus

bbakkus

Üye
603 ön ekran (dokunmatik) gittigidiyorda falan baktım güzel görünenler var çoklu dokunmatik destekliyomudur yani çin olup olmadığını nasıl anlayabiliriz

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ekranda ölü piksel var bir tane küçücük nokta üzerinde çizik yok sat beni diyor ama şu an olmaz :D

Üst Alt