Dizüstündeki interneti android telefonda kullanmak [Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

navti

navti

Üye
konu guzel deniycem ama konuyu ozetleyerek foruma koysaydin hem daha guzel olurdu hemde ust konu dahi olabilirdi konun...

juristokrat

juristokrat

Üye
Connectıfy cok iyi ve kullanımı çok basit.konu için sağol

sivasligazi

Üye
teşekkürler..:ehe calıstıgım yerde wi-fi hiç durmadan patlıyor bu program sağolsun güzel bi çözüm oldu ;)

smh60

smh60

Üye
Arkadaşlar ben bu programı 2 ay falan kullandım sonra birden çalışmamaya başladı

zapkin

Üye
Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
(Tablet Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü)

Tablet bu ağa bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

NOT"Güvenlik Türü ile alakalı olduğuna dair yazılar var nette.wifi kaynak WPA2-PSK
Connectify ve VirtualWiFiRouter_2.0.1.5 wifi yayınları güvenlik şekli de WPA2-PSK
Tablet zor da olsa wifi kaynak a bağlanıyor.(WPA2-PSK)

yani sorun güvenlik şekli değil gibi duruyor."

Ben bu programlarla tableti nete çıkaramadım.Lütfen yardım.

mabdussamed

mabdussamed

Üye
bende bu konudan şikayetçiydim lakin telefonum android olmadığı için pek sıkıntı olmamıştı.lakin android telefona sahip olduğum ilk gün mypublicwifi adlı programla ilk denemede hiç bir ayar yapmadan nete bağlandım.programı indirip kurun kendisi oto.ayarlı şekilde programı başlatacak , eğer ilk etapta ağı göremiyorsanız otomatik paylaşımı durdurup isim-şifre-ve kablosuz ağ dağıtıcınızı seçtikten sonra ağı paylaşıma açın ve sörfe başlayın.

Üst Alt