Discovery 2 Hoparlor Sesi Yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 Hoparlor Sesi Yükseltme
Arkadaslar discovery 2 inanın dısarda çalınca duymuyorum.Bukadar kısık sesli telefon ben gormedım hayatımda okadar telefon kullandım yani.Baya arastırdım fakat bir çözüm bulamadım.Mobileuncleden mtk engıner ayarlarından yapım dedım bu seferde audıo sekmesı yok.Bana bu konuda yardımcı olabılıcek varmı.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
malesef hoparlör güçsüz ise yapacak birşey yok titreşimde kullan bnm s3 de de aynı olay vardı hiç ses çıkmıyordu cihazın kulaklık bangır bangırdı ama telde ses yok

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
s3 vardı discoveryden once s3 un orjınal sesine gore %50 daha az cıkıyor discoveryde emin ol.2.cisi ise s3 e root atıp sesi yukseltıyordum bangır bangır oluyordu ama discoveryde ole bir çözüm bulamadım.Titresimdende anlasılmıyoki.Adamlar kibar titresim koymuslar.Titreyip titremediğini anlamak güç.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s3 vardı discoveryden once s3 un orjınal sesine gore %50 daha az cıkıyor discoveryde emin ol.2.cisi ise s3 e root atıp sesi yukseltıyordum bangır bangır oluyordu ama discoveryde ole bir çözüm bulamadım.Titresimdende anlasılmıyoki.Adamlar kibar titresim koymuslar.Titreyip titremediğini anlamak güç.
teli değiştir geneli sesi az diyor bu cihazı kullananların çözüm yok malesef (ya da ben bilmiyorum)

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
cozum saglandi mi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Farklı rom yükle audio kısmı o zaman gelir ayrıca dolby veya viber kullanbilirsin :oke:

Üst Alt