Discord kullanırken takılma


denisjr

denisjr

Üye
    Konu Sahibi
League of legends oynarken arkadaşlarla discordda konuşuyoruz. Logitech g230 kulaklık mikrofonu yeşil ve kırmızı kabloyu direk kasaya takıyorum hiç bir problem yok fakat girişte sıkıntı olduğu için bazen ayağım çarpıyor cızırtılar geliyor. Bu yüzden usb aldım 5.1 mi 7.1 mi ne ona takıp kasaya taktığım zaman bas konuşta ses, oyun, görüntü komple 2-3 saniye donup dııııt diye ses geliyor ve discord pasif duruma düşüyor ne ses gidiyor ne ses geliyor tekrar başlatmak zorunda kalıyorum discordu oyun sırasında. Arkadaştan başka bir mikrofon deneyim dedim o da usbli. Aynı sorunu onda da yaşıyorum. Sizce ne olabilir sorun. Usb yi hem g710 klavyeden denedim hem de kasanın üstündeki usblerden. Aynı sorunu yaşıyorum bu arada.
 
denisjr

denisjr

Üye
    Konu Sahibi
Sorun giderildi. Usb 3.1 e taktığımda herhangi bir sorun yaşamadım.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt