Diriliş: Ertuğrul

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Diriliş: Ertuğrul
Trt nin Erturul Gaziyi konu alan yeni dizisi. Rivayete göre trt nin en geniş bütçeli dizisymiş.

Bazı yobaz kafalar (araştırın yobaz kime denir) "osmanlıyı bize aşılamaya çalışıyorlar!" "hükümet sempatizanı dizi!" "meme yok" gibi şeyler söylemişler onlara burdan selamlar yolluyorum.

Şahsi görüşlerimi söyleyecek olursam arkaplanlar olsun,kotumler olsun, atmosfer olsun benim hoşuma gitti. Hemen hemen herkes rolüne yakışmış. Ama Selçuklu biraz öcü gösterilmiş. Sanki kişi kotu değilde devlet kötü gibi olmuş. Dizinin tamamiyle tarihe objektif baktığı söylenemez. Zaten şu devirde bunu basarabilcek insan yok gibi. Aksiyon sahnelerine gelirsek Türkiye televizyonları aksiyon özürlü olduğu için dizideki aksiyon sahnelerinin başarısı yeterli geldi. Kamera açıları filan olmuş.

Tabii ki hicbirimiz 40 yıllık eleştirmen değiliz. Net birşey söylememiz yanlış olur.

Şahsen ben geleceğini pek parlak görmüyorum. Bizim toplumumuz daha çok kaslar, güzel kızlar, aşk, nefret, ihtirasla ilgilendiği için zor. Ha tabii dizide birde meme yok. Bide dizi trt de olunca...

Ha eğer dizi bu tempoda devam ederse güzel olur. İzlenebilitesi yüksek.

Sizin görüşleriniz nelerdir?

• Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu

Türk-X

Türk-X

Üye
Televizyon izlemem, izlenmemesini de savunurum ama izlenecekse dizi olduğu için izlenmeli sonra dizilerden tarih öğrenmeye kalkıp Kanuni'ye dava açanlar gibi yeni elemanlar türemesin :)

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve Weewoo
avast

avast

Üye
Ben izledim begendim ya zengin kiz fakir oglan gibi diziler yayinlanacagina bunlar yayinlansin

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Dizi güzel de oyuncuları beğenmedim ben.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu
-efşan

-efşan

Üye
Televizyon izlemem, izlenmemesini de savunurum ama izlenecekse dizi olduğu için izlenmeli sonra dizilerden tarih öğrenmeye kalkıp Kanuni'ye dava açanlar gibi yeni elemanlar türemesin :)
:oke:

muhsin15

muhsin15

Üye
cahilliğimi mazur görün ama meme yok ne demek? bildiğimiz mememi yoksa başka bi anlamı varmı

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu, 0MG90 ve Invoke

furkankaya559758

Üye
Bence çok güzel bir dizi. Muhteşem Yüzyıl gibi konudan sapmaması iyi oldu. İnşallah böyle devam eder.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Muhteşem yüzyılda konunun sapmasına rağmen oyuncu performansları çok iyiydi. Sırf bu yüzden izliyodum diziyi. Şehzade Mustafa nın boğdurulma sahnesi falan 10 numaraydı.

Son düzenleme:
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Kanuniye dava mı açmış? :hmmm

Invoke

Invoke

Üye
Muhteşem yüzyılda konunun sapmasına rağmen oyuncu performansları çok iyiydi. Sırf bu yüzden izliyodum diziyi. Şehzade Mustafa nın boğdurulma sahnesi falan 10 numaraydı.

Oyunculukları, dekorlar, müzik falan gayet iyiydi. İzlenir gayet ama onu bizim tarihimiz bu diye algılıyorsa izleyen o zaman sıkıntı vardır, o da yine sıkıntı dizi de değil öyle algılayandadır. Dizi sonuçta bu. Tabi ki yine de beğenmediğim çok yeri olmuştu.

avast

avast

Üye
Oyunculukları, dekorlar, müzik falan gayet iyiydi. İzlenir gayet ama onu bizim tarihimiz bu diye algılıyorsa izleyen o zaman sıkıntı vardır, o da yine sıkıntı dizi de değil öyle algılayandadır. Dizi sonuçta bu. Tabi ki yine de beğenmediğim çok yeri olmuştu.
Yani sen ertugrula gel haci o nasil bence iyiydi selcuklu tiplemesi disinda

Invoke

Invoke

Üye
Yani sen ertugrula gel haci o nasil bence iyiydi selcuklu tiplemesi disinda

Şuan izliyorum kardeş, beğendim valla umarım bozmazlar. Daha çok ok atılsın, daha çok at binilsin. Daha çok haçlı kanı aksın. :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve avast
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Dediğim gibi benim dikkatimi oyuncular çekmişti.

Anil-D

Anil-D

Üye
on numara ya

Baydırman

Baydırman

Moderator
hala aynı kalitedemi yoksa karı kız işine döndü mü