[Digitalfootmark] Photo3D v0.08 S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Digitalfootmark] Photo3D v0.08 S^1/S^3 Signed

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sersolast, vursavus, Suyaka ve 12 diğerleri

muratcan1905

Üye
teşekkürler deniyorum

blackbird48

blackbird48

Üye
emeğine sağlık deneyen varmı acaba eğer bi sorun çıkmıyorsa yükleyelimmi

muratcan1905

Üye
çalışıyor ancak inanılmaz yavaş sanırım telefonun işlemcisi ve rami yetersiz hemde öyle böyle değil orada 3 tane örnek var onları 5 6 saniyede açıyor ama kendi resimlerimden birini ekledim ve düzenlemek istedim aça bastım telefonu bıraktım 2 dk sonra aldım anca açılmıştı sarı şey çıkıyor dönüyor dönüyor sonra açılmıyor 2 3 dk sonra açılıyor ve açmayı başardıktan sonra fotoğrafa efekt verdim oldu ancak resmin alt tarafı mor mor kaldı ve resmin altı hatalı oldu yani program iyi yapıyor ancak ya n8 yetersiz yada program iyi optimize edilmemiş ama n8 de yetersiz gibi gözüküyor çünkü çok beklerseniz açılıyor ama yinede programda da hatalar var aşağıda 2 katman oluşuyor mor kalıyor falan

karasahinemre

Üye
gayet güzel hiç bir sorunla karşılaşmadım

Rich4arD

Rich4arD

Üye
En yakın zamanda denemek istiyorum teşekkürler :)

muratcan1905

Üye
programı tamamen sorunsuz çalıştıran varmı n8 kullanıyorum ve açmıyor 4 5 dk da anca açıyor bir resmi oda hatalı açıyor

olciay

olciay

Üye
Teşekkürler ...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
çok çok sağolun usta klavyenize kahve dökülmesin inşallah :D

• Beğen
Tepkiler: Sensation

egemen1903

Üye
kurdum açtım deneyeyim dedim, ilk açtığım foto camerapro ile çekilmiş 8mb lık bi fotoya denk geldi, Allllaaaaaahhhhh bekle babam bekle, açamıyor, silemiyorumda fotoyu, kullanacak arkadaşlar sakın 2mb üzeri büyüklükte foto denemeyin, uygulama kasılıp kalıyor :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Signed sürüm ilk mesaja eklenmiştir.

mrrm

Üye
qtmobility 1.0 yada 2.0 sürümü yüklemeniz gerekli uyarısı veriyor telefonda yüklenmiyor. N8 e yüklemeye çalışıyorum.

mahir_tanir

mahir_tanir

Üye
n8 2 mn alti cekmiyor zaten :)

najanaja

najanaja

Üye
hiç bi sorun yok. telde mod yüklü bi foto 8-10 mb bi kaç saniye içinde açılıyo hepside ve gerçekten eğlenceli ve güzel bi pro. bide o fotoları öyle 3d olarak kaydetse daha süper olurdu sadece proya giripte 3d görünüyo...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık....

one2one2

one2one2

Üye
vayy guzelmis eyv ;)

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
deniyelim saol