[Digitalfootmark] Photo3D v0.08 S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

01kubi

01kubi

Üye
proyu kullanıyorum yükleyen arkadaşıma teşekkürler..

heavenhawk

heavenhawk

Üye
tşkkürler

emre2574

emre2574

Üye
guzel paylasım tesekkurler :D ovıde parayla satılırken merak etmıstım :evet:

qt de ıs var :D

adem.ozkan

adem.ozkan

Üye
C7 kullaniyorum ve evet biraz kasiyor telefonu ancak simdilik bir sorun yok ancak fotograflari duzenlemeyi cozemedim biraz kotu oluyor ama cozeriz herhalde... sagolun... super bi uygulama tavsiye ederim...:heyo:

synergy11

synergy11

Üye
güzel bir program ama bence gereksiz :|

Utku

Utku

Üye
20 mb fotoyu bile bende hızlı açtı (c6-01):allalla:

adem.ozkan

adem.ozkan

Üye
arkadaslar daha once yazdigim cevaba ek olarak sunlari soyleyebiliri. ilk gun cok guzel calisti bazi fotograflari 3D yapabildim ancak bir gun sonra programin kendisi degil telefonun fotograf gosterim programi bile kasmaya basladi... belki bu programla ilgili degildir ama programi sildim acikcasi... ve suan bile fotograf gosterimimde sikintilar yasiyorum... telefonuma format atmayi dusunuyorum... simdi nasil format atarim onu arastiriyorum... icimde kalmasin diye yazdim... belkide bu programla alakali degildir... bilemem...

----------Eklendi @ 16:48:10 ---------- Yazıldı @ 15:18:39 ----------

cok onemli arkadaslar;

artik eminim tamamen bu programdan sonra C7 telefonumda cok buyuk fotograf gosterim problemleriyle karsilastim ... hatta dokunmatiginde sorunlar yasadim... hicbir programi actiktan sonra kapatamaz oldum geri donup menuden acik uygulamalar kismindan surekli kapatmak zorunda kaldim... en sonunda telefonuma format attim ve kurtuldum suan sorun yok telefonumu yeniden insaa edip eski modifiyeli sekline geitirmeye calisiyorum.... HABERINIZ OLSUN... BILGINIZE...

uguro

uguro

Üye
Te:oke:şekkürler güzel paylaşım...

kereman91

Üye
arkadaslar daha once yazdigim cevaba ek olarak sunlari soyleyebiliri. ilk gun cok guzel calisti bazi fotograflari 3D yapabildim ancak bir gun sonra programin kendisi degil telefonun fotograf gosterim programi bile kasmaya basladi... belki bu programla ilgili degildir ama programi sildim acikcasi... ve suan bile fotograf gosterimimde sikintilar yasiyorum... telefonuma format atmayi dusunuyorum... simdi nasil format atarim onu arastiriyorum... icimde kalmasin diye yazdim... belkide bu programla alakali degildir... bilemem...

----------Eklendi @ 16:48:10 ---------- Yazıldı @ 15:18:39 ----------

cok onemli arkadaslar;

artik eminim tamamen bu programdan sonra C7 telefonumda cok buyuk fotograf gosterim problemleriyle karsilastim ... hatta dokunmatiginde sorunlar yasadim... hicbir programi actiktan sonra kapatamaz oldum geri donup menuden acik uygulamalar kismindan surekli kapatmak zorunda kaldim... en sonunda telefonuma format attim ve kurtuldum suan sorun yok telefonumu yeniden insaa edip eski modifiyeli sekline geitirmeye calisiyorum.... HABERINIZ OLSUN... BILGINIZE...
kardeş saolasında bende c7 var şimdi uygulama süper fakat indirmedim sen böyle yazınca içimde kaldı yahu :allalla:

adem.ozkan

adem.ozkan

Üye
vallahi kardeşim benim C7 yi alt üst etti bu program telefonumu sıfırdan formatlamak zorunda kaldım... ekran dokunmatüğünden tutta rehbere kadar telefonum kullanılamaza hale geldi... programı sildim kendine geldi biraz ancak telefonumun eski haline gelebilmesi için format atmak zorunda kaldım... benden söylemesi ben çektim siz çekmeyin diye yazıyorum bu cevabı... saygılarımla....

kereman91

Üye
saolasında merakıma yenik düştüm yükledim sildim şuana kadar hiç bir sorun yok.

herkullan

herkullan

Üye
C6-01 sorunsuz açıyor ama fotograf düzenlemek biraz uğraştırıyor . Çok Güzel Bir Program Mutlaka Deneyin....

• Beğen
Tepkiler: Sensation

Üst Alt