Digiphone dg 66 oyun yukleyebılırmıyız??yardım

Sponsorlu Bağlantılar

seaghost

seaghost

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone dg 66 oyun yukleyebılırmıyız??yardım
arkadaslar bende dıgıphone dg 66 var falat buna yuklenecek bır oyun gormedım.eger bu telefon hakkında bılgınız varsa burada paylasmanızı rıca edecegım.ilginiz için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: fenerbahçe_546

Utku

Utku

Üye
:oke:yükleyemessin forumda ayrıca bununla ilgili cevaplar var

digiphone

Üye
:oke:yükleyemessin forumda ayrıca bununla ilgili cevaplar var
merhabalar,arkadaşım çok kesin konuşmussun nerden bılıyorsun bılmıyorum ama bu cıhazımıza oyun yuklenilebilir...

seaghost

seaghost

Üye
    Konu Sahibi
pekı nerden nasıl bulacagız bu oyunları.bazen bu telefonu aldıgıma pısman oluyorum.kendı ozellıgının harıcınde hıcbırsey ekleyemıyorum:((

hakan.c

hakan.c

Üye
telefonun içinde oyun varmı??

seaghost

seaghost

Üye
    Konu Sahibi
var ama sacma sapan bır oyun.baskada yok:((

hakan.c

hakan.c

Üye
peki onu telefonu bilgisayara bağladığında bilgisayarda görebiliyormusun??

seksisercanuygu

Üye
arkadaşım anycool telefonun oyunları var bi onu dene

seaghost

seaghost

Üye
    Konu Sahibi
malesef oyunu bılgısayara bagladıgımda goremıyorum:((anycool oyununa bakacam ama benım telefon dokınmatık anycool dokunmatıkmı??

hakan.c

hakan.c

Üye
benim bildiğim kadarıyla anycooların hepsi dokunmatik

gurkan2008

gurkan2008

Üye
telde java uygulaması varsa açmaması için bi engel yok
bende piranha zuma marka tel.var tüm java oyunlarını açıyor fakat bu telefonda tuş takımı
olm adığı için oynayamıyorum ama oyunları açıyorum
bilginize..........

fenerbahçe_546

Üye
arkadaslar bende dıgıphone dg 66 var falat buna yuklenecek bır oyun gormedım.eger bu telefon hakkında bılgınız varsa burada paylasmanızı rıca edecegım.ilginiz için teşekkürler
tsekürler

yerliplaka34

Üye
malesef oyunu bılgısayara bagladıgımda goremıyorum:((anycool oyununa bakacam ama benım telefon dokınmatık anycool dokunmatıkmı??

kardeş bu telefondan bendede var şans işi demekki ben çok memnunum oynayamadığım java oyun kalmadı program bile yüklüyorum bütün java oyun ve programları çalıştırıyor merak etme ben wifisyle internette gezinip dosya indiyorum msn girip yazışıyorum anycool foum sitesine gir v900 le birebir aynı orda bir sürü ıoyun ve program var indirebilirsin ve pc den telegfona yükleye bilrisn

farukalptekin

Üye
dg 66 ya oyun yüklenebilir

vagabond_68

Üye
digiphone abi telefon almayı düşünüyordum da bana tavsiyede bulunurmusun yüksek ses ve dokunmatik ekran önemli lütfen yardım et abi

kumlu

kumlu

Üye
digiphone abi telefon almayı düşünüyordum da bana tavsiyede bulunurmusun yüksek ses ve dokunmatik ekran önemli lütfen yardım et abi

Bende Digiphone dg 66 var hiç memnun değilim TV ve radyosu çok zayıf. ucuz ve kalite istiyorsan WENTO al.
İce ve hafif olması ve İphone marka telefonlara benzemesi iyi yönüdür, illede digiphone dersen Ben;Haziran 2009'da aldım eğer istersen sana satabilirim 100 tl

onurcankan

Üye
arkadaşım bende de bu tel var bu tele app uzantılı oyunlar yükleniyor ben yükledim ve açıldı bi dene istersen

vhur

Üye
merhaba arkadaşlar benim digihone dg66 tel aldım tel. çok memnunum ama bir sorun var inetnet ayarları ayarları mümkünse bana yardım edermisiniz lütfen ama mümkünde açık ve net yazarsanız çok memnun olurum

hosan33

Üye
bendede bu telefon var ama .app uzantılı oyunun linkini koycak arkadaş varmı çalısıyo dedi ya

iremsu95

Üye
arkadaşlar bende dıgıphone dg66 kullanıyorum cok ucuz diye aldım ve memnunum su anda telefonumdan tabi bi kaç özellkleri yok wap - wi-fi ... flan wap ayarlarını bilenler varsa cvaplarsa sevınırım ayrıca oyun yuklenmıyor arkdşım bnde cok denedim olmuyor tema yuklemeyi flan cok istiorum ama olmadı bulanlar wrsa sölerlerse sevınrm teşekkurler :(

Üst Alt