Puzzle DifferenToro - Farkları Bulun


peaksel

Üye
    Konu Sahibi
İki resim arasındaki fark ları kolayca bulabilir misin? DifferenToro - Farkları Bulun Oyunu uygulamasını oynayarak ne kadar güçlü gözlemleme yetenekleriniz olduğunun farkına varın! Kendinize meydan okuyun ve ücretsiz fark bulmaca oyunu oynayarak eğlenin! Spot fark bulmak için beyninizi zorlamaya hazır mısınız? Bunu hemen öğrenebilirsin!

DifferenToro - Farkları Bulun:

 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt