Yardım Developer Preview Configuration Update nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

cengooxx

Üye
    Konu Sahibi
Developer Preview Configuration Update nedir ?
Arkadaşlar merhaba lumia 630 kullanıyorum . Windows Phone 8.1 update yuklu. Bugün Preview for Developers uygulamasını indirdim kurulumunu yaptım girdim e postayı falan. Sonra guncellemeleri denetledim bi güncelleme geldi hemen indi ve yuklemek için hazırladı. Ama guncellemede Developer Preview Configuration Update yazıyodu yükledim kurdu. Telefonda değişiklik yok ama ne guncellemesi olduğunu anlamadım . Acaba su guncellemeyi biri bana açıklıyabilirmi ?
Koskoca forumda cevap verecek yokmu ya

karayel90

karayel90

Üye
Bu güncellemeleri beta sürüm olarak düşünebilirsin önce developer(geliştiricilere) yayınlarlar hata varmı yokmu incelerler ondan sonra halka sunarlar güncellemeyi

Windows insider programına katıldıysanız bu tür güncellemeler telefonunuza gelecektir
Veya telefonunuzun developer kilidini açmışsınız yada geliştiriciler için önizleme uygulaması yüklü telefonunuzda
Aslında ben pek iyi anlamam WP'yi siz genede işin ustalarına bi sorun derim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows Insider uygulamasını indirip kurduktan sonra uygulamaya Microsoft hesabı ile giriş yaptığınızda, cihazınızı Windows Insider güncellemelerine hazırlayan küçük bir düzeltme güncellemesi. Bu noktadan sonra seçtiğiniz insider Fast ya da insider Slow seçeneklerine göre Windows 10 Mobile Insider Preview güncellemeleri alırsınız.

Üst Alt