Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

transendenz

Üye
NDrive v3.5.27 sürümüyle ne farkı var acaba

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

erkan5018

Üye
eline sağlık

wiizi

Üye
e71 kurdum sorunsuz çalışıyor fakat bulunduğum yeri favorilere eklemek içik orta tuşa bastığımda seçenekleri aktif edemiyorum. Bu konuda yardımcı olurmusunuz.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
E52 telefona kurdum problem activasyon kodunu yazamıyorum sadece ilk harfleri yazıyor.8 yazamadm neden olur acaba.
5800 ve 6200 ye kurdum problemsiz çalışıyor.

payner

Üye
arkadaşlar ben türkiye ve bulgaristan haritası kurdum bulgaristanda şehir aratınca buluyor git diyorum hesaplamlar yapılıyor ama rota bulunamadı diyor nedir bunun çaresi

aa-tolga

aa-tolga

Üye
arkadaşlar ben türkiye ve bulgaristan haritası kurdum bulgaristanda şehir aratınca buluyor git diyorum hesaplamlar yapılıyor ama rota bulunamadı diyor nedir bunun çaresi

navigasyom programları 1 haritadan 2 haritaya navigasyon yapmaz haritaları birleştirmen lazım

zeyunal

zeyunal

Üye
E52 telefona kurdum problem activasyon kodunu yazamıyorum sadece ilk harfleri yazıyor.8 yazamadm neden olur acaba.
5800 ve 6200 ye kurdum problemsiz çalışıyor.

dsostum bende de e52 var malesef bende de aynı sorun var. yuklenilen PIPS uyumsuz bizim telefon ile. Uyumlu versiyonu beklemek gerekiyor. E55,E52 ya da E72 ye uyumlu olması yeterli.

zeybekli

zeybekli

Üye
eline sağlık

quanon

Üye
bir hata yaptım kurarken bağlantıyı tanımladım. şimdi haritanın süresi şu tarihte doluyor diyor ne yapabilirim acaba. yardımcı olur musunuz lütfen. teşekkürler.

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyon çıktı: v9.3.14 TR

;)

mylove7777

Üye
geçersiz ****** diyor :( nerede hata yapıyorum arkadaşlar ?

metyuu

metyuu

Üye
bırdaha dene bende yaptı ücüncü de oldu

_ARDA_

_ARDA_

Üye
uygulamayı yüklediğinizde GPS sinyali bulmuyor arkadaşlar. Şimdilik bu çözümlenene kadar 3.5.27 yi tavsiye ederim. Emegine saglık herkesin.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar nasıl oldugunu çözüdm, uygulamayı yükledikten veya güncelledikten sonra konumala yöneticiinden herşeyi iptal edin, yeniden başlatın telefonu. sonra tekrar konumlama yöneticisinden tümleşik gps seçili olsun. camın önünde gps bulması 10-15 saniye arasında değişiyor bende :D

all 2

Üye
öncelikle elinize saglik
acaba sadece avusturya harirtasi tek alarak yokmuydu

webersin

webersin

Üye
uygulamayı yüklediğinizde GPS sinyali bulmuyor arkadaşlar. Şimdilik bu çözümlenene kadar 3.5.27 yi tavsiye ederim. Emegine saglık herkesin.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar nasıl oldugunu çözüdm, uygulamayı yükledikten veya güncelledikten sonra konumala yöneticiinden herşeyi iptal edin, yeniden başlatın telefonu. sonra tekrar konumlama yöneticisinden tümleşik gps seçili olsun. camın önünde gps bulması 10-15 saniye arasında değişiyor bende :D

bende farkettim gps çok iyi çekmesi lazım yoksa bulmuyor. Diğer gps programları hafif bir çekmede anında tespit yapıyor.

mkryvz

mkryvz

Üye
çok teşekkür ederim
indirdim kurdum çalıştırdım
hiçbir sorun çıkmadı :oke:

zeyunal

zeyunal

Üye
Reis kardeşim bu yeni 9.3.14 versyonunda aktivasyon kodu girememe sorunu cözülmüş. E52 de çalıştı sonunda. Muhtmelen aynı donanıma ye yazılama sahip E72 lerde de çalışacaktır. Teşekkürler, emegine saglik.. :oke:

webersin

webersin

Üye
NDrive v9.3.15 versiyonu çıkmış reis-eagles bilgin olsun ;)

Üst Alt