Derbi Maç Hakkında Yorumlarınız, Ve Dilekleriniz (walpapper Içeride)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Apr 23 2006, 03&#58;33 PM) [post=321235]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yine bi ıspat yok ortada ama neyse ben son sözümü söyliyeyim ortada övünebileceğiniz hiç bişey yok şu 80-90 yıl önceki şeyler sizi avutuyorsa devam edin avunmaya.
[/b][/quote]

Boş konuşuyorsun.Kanıt kanıt diyorsun.O zaman sende bana Futbol Federasyonundan 6-0 lık skorun kanıtını getir.Bende 6-0 a inanmıyorum.

Böle saçmalık olurmu.Canının istediğine inan istediğine inanma.Ne güzel İstanbul ohhh.Tamam yendiniz.Eywallah.Farkta attınız onada eywallah.Ama hala en farklı skorun bizde olduğunu unutmayın.Bu ülkenin en büyük takımı GALATASARAY dır.Bunu bilir bunu söylerim.Haaa bunadamı itiraz ediyorsun.O zaman tersini ispatla.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
sen gözünle gördüğüne bile inanmıyosun ki 6-0&#39;ı bütün dünya gördü 7-0&#39;ı kim görmüş.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Apr 23 2006, 11&#58;26 PM) [post=321545]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sen gözünle gördüğüne bile inanmıyosun ki 6-0&#39;ı bütün dünya gördü 7-0&#39;ı kim görmüş.
[/b][/quote]

Var olan birşeyi sırf görmediğin için inkar edemezsin.

İşine gelene inanır işine gelmeyene inanmazsan yaşadığın hayatın boşluklarında boğulursun.Sen rahatına bak.Sen ne kadar kendini yırtsanda rekor bizde.Tam tamına 7 tane.Bide 7 kişiyle.

yitik savaşçı

Üye
Bu tart&#305;&#351;mada iki önemli husus var... Birincisi ki&#351;i tarihini inkar etmemeli; iyisiyle kötüsüyle tarihine sahip ç&#305;kmal&#305;... &#304;kincisiyse ki&#351;i televizyona tutsak olmamal&#305;; aksi halde Fatih Sultan Mehmet&#39;in &#304;stanbul&#39;u fethini han&#305;m kad&#305;na program&#305;nda izleyemedi&#287;i için kendisini binlerce y&#305;l ayn&#305; enlem ve boylamda &#304;stanbul&#39;un yerlisi olarak ya&#351;am&#305;&#351; bir milletin parças&#305; olarak görür ve be&#351;eri ve ekonomik co&#287;ragfya ile dünya tarihi derslerinde tüm s&#305;n&#305;f&#305;n önünde komik duruma dü&#351;er...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
o 7 kişinin galatasaraylı olduğunu bile ıspatlayamazsınız ama neyse bu konuyu artık sürdürürsem tartışma olmaktan çıkacak bütün galatasaraylı taraftarlara teşekkür ediyorum stad tualetlerinin koltuklarının kırılacak bilimum yerlerin tahribinden dolayı,fenerbahçeli taraftarlarıda alkışlıyorum maç boyunca kendilerine hakim olup maçı gerektirdiği gibi izledikleri için,futbolcuları kutluyorum onlarda sahada ter döküp emek sarf ettiler.eğer konuya dönebilirsek sizinde dilek ve düşünceleri duymak isterim.<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>eğer konuya dönebilirsek sizinde dilek ve düşünceleri duymak isterim.[/b][/quote]

Caine

Caine

Üye
fener tarihi firsatı tepti. eğer korkakca oynamasaydılar bence 10 bile atarlardı ama fener gsnin 7 lik rekorunu kıramadıysa tek suclusu oyunu dolastırmaya calisan daumdur. bu sezon ilkkez gs yi böyle kötü gördüm ve yenilgiyi haketti bence fenerbahçeyi kutlarım, hayırlı uğurlu olsun onlara ama şampiyon biz olacağız

perfectlover

Üye

Fenerbahçe Galatasaray&#39;a futbol dersi vererek haklı bir galibiyet aldı. Allah, Galatasaray&#39;ı muhtemel bir hezimetten korudu. Direklerden dönen toplar gol olsa Galatasaray&#39;ın hali ne olurdu? Şimdi Galatasaraylılar Trabzonspor&#39;a dua ediyor. Ama bu gizliden gizliye bir itiraftır. "Biz iyi takım değiliz, Trabzonspor bizden daha iyi bir takım ve artık Fenerbahçe&#39;yi yalnızca onlar durdurabilir" diye düşünüyorlar. Halbuki unuttukları şey şu: Kendi işini kendin göreceksin. Kendi işini başkasına havale etmeyeceksin. Galatasaray&#39;ın büyük bir avantajı ve fırsatı vardı. Bunu değerlendiremediler. Bırakın galip gelmeyi, berabere kalmayı, Fenerbahçe top göstermedi Galatasaray&#39;a. Hele 65. dakikadan sonra Fenerbahçe top çevirerek Galatasaray&#39;a şu mesajı verdi:"Üzerinize gelmiyoruz. Gelirsek fark olur". Ama taraftarın tezahüratlarına daha fazla dayanamadılar ve sonuç 4-0 oldu. Bizlerin maç sonunda tek bir isteği vardı. Keşke Anelka&#39;nın hem Mondragon&#39;u hem de Song&#39;u çalımlayarak vurduğu top direkten dönmeyip gol olsaydı.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bence bu tartışma bitsin birbirimizi kırmayalım dimi

ouSahin

ouSahin

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 01&#58;31 PM) [post=321182]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu resimde ne farklılık var bulabilirmisiniz.

[/b][/quote]

kardeşimm Güldürme beni çünkü çok komiksin

tamam tarih mi istiyorsun al sana tarih

6-0
4-0
+------
10-0 tarih bu işte

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(DJOGUZ &#064; Apr 24 2006, 09&#58;53 PM) [post=321999]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 01&#58;31 PM) [post=321182]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu resimde ne farklılık var bulabilirmisiniz.

[/b][/quote]

kardeşimm Güldürme beni çünkü çok komiksin

tamam tarih mi istiyorsun al sana tarih

6-0
4-0
+------
10-0 tarih bu işte
[/b][/quote]

ben buraya toplama çıkarmalı bi tarih koyarım o zaman hesaplarsınız ya neyse ortam gerilecek tebrik ederim fenerbahceyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt