Feneri Şampiyon Yapmamak İçin Ne Gerekiyorsa Yapacaklar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Feneri Şampiyon Yapmamak İçin Ne Gerekiyorsa Yapacaklar..
Arkadaşlar bugün haberlerde duyduğum kadarıyla içerdeki son maçımız seyircisiz oynanacakmış. Sebep manisalı bir vatandaşın daha doğrusu antifener taraftarı diyelim yada gs'li olmasıu kuvvetle muhtemel bir vatandaşın yüzünden başlayan tartışmalarda ceza bize kesildi..!

Burada anonsu yapana bişey yok bizim saha kapanıyor.!

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında Ts elinden geleni ardına koymayacak. Bunun sebebi 10 sene önceki şampiyonluk davası olabilir ama aynı trabzonspor Galatasaraydan 4 yedi ilk 45 dk da zamanında bunlarıda unutmadık.!

GS-BJK açık bir şekilde maçı verecez deniyor buradanda belli bazı şeyler..!

Ben Fenerbahçenin öyle yada böyle bi şekilde Haluk Ulusoy tarafından son 3 maçta bi şekilde önünün kesilmek isteneceğini düşünüyorum ki bu düşüncemde bugün verilen kararla dahada kuvvetlenmiştir.

Şahsi Kanaatimdir..

İyi Akşamlar..

abuvice

abuvice

Üye
Bu maça gideceğimFeneri inşallah yeneceğiz..

Salihyet

Salihyet

Üye
diyebileceğim hiç bişey yok şampiyon olup susturacağız.öyle değilmi !?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ya bak futbol bu yenersiniz yenilirsiniz herşey olabilir ama bazı şeyleride göz ardı etmemek gerekir..

Belki 50 kere oynasak 40 kez trabzon yenecek ama böyle bi durum oluşunca ts'nin olası bir hakem hatasından doğacak galibiyeti veya beraberliği emin olun ligte biçok şeyi karıştıracaktır..

Ve belirttiğim bazı gerçeklerin oluştuğunun göstergesi olarak karşımıza çıkacaktır..

seyfofen

seyfofen

Üye
kurt acıkınca dağdan iner bir kasabaya girer bakkalın manavın kasabın yiyeceklerine saldırır karnını doyururmuş sora kaçarmış birgün yinegelmiş yemiş kaçarken köpekler peşine takılmış o kaçıyor köpekler kovalıyor fakat yorulan tırsan köpekler tek tek geride kalmış kurt biara ardına bakmışki yalnız demircinin köpeği peşinde ulan demiş bakkalın kasabın manavın köpeğini anladım da bu demircinin köpeğine neoluyo ki valla kurt kardeş ben de anlamadım.?????????

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
von hoijdonk yine fb tarafgirliği fanatikliği yapıyorsun kimseye haksız yere ceza verilmez hasan şaşa soyunma odasından yapılan saldırı, birkaç sözde fb taraftar bozmalarının son derece şerefsizce küfür içeren koskoca pankart açmaları maçtan önce ve sonra yapılan tahrik edici adeta ortalığı savaş alanına cevirmeye yetecek derecede yapılan anonslar bunlardan sonra fb ye 1 maç saha kapama cezası sadece göz boyamak için verilmiştir bunu başka bi klüp yapsaydı en az 3 maç sahası kapanırdı.

abuvice

abuvice

Üye
Valla baba geçen sene hakem size şampiyonluğu verdi bizim kazanacağımız yerde siz aldınız maçı.. Tersi de olabilir..

yitik savaşçı

Üye
Fenerbahçe şampiyon olamazsa Daum gider. Daha ne istiyorsun van_hoijdonk?!

Galatasaray şampiyon olabilirse hakkıyla olmuş olur. Fenerbahçe şampiyon olabilirse hakkıyla olmuş olur. Zaten bu şampiyonluk yarışı o kadar da önemli değil. Gelecek sezon her iki takımı da Avrupa kupalarındaki performanslarıyla değerlendirmek gerek. Şöyle bir örnek vereyim. Elalem okyanusta yüzerken derede çimmekten haz duyuyoruz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(B@TuH@N &#064; Apr 25 2006, 08&#58;57 PM) [post=322707]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
von hoijdonk yine fb tarafgirliği fanatikliği yapıyorsun kimseye haksız yere ceza verilmez hasan şaşa soyunma odasından yapılan saldırı, birkaç sözde fb taraftar bozmalarının son derece şerefsizce küfür içeren koskoca pankart açmaları maçtan önce ve sonra yapılan tahrik edici adeta ortalığı savaş alanına cevirmeye yetecek derecede yapılan anonslar bunlardan sonra fb ye 1 maç saha kapama cezası sadece göz boyamak için verilmiştir bunu başka bi klüp yapsaydı en az 3 maç sahası kapanırdı.
[/b][/quote]

O verilen ceza ile bu bir değil..

Vestel maçından ötürü ceza veriliyor gs maçından dolayı değil.&#33; Ayrıca eğer Kupa maçınca mecidiyeköyde yapılanlara 1 maç ceza verildiyse bu kadıköydeki maçtan dolayı feneri 1 ytl bile ceza vermem ben. Oradaki görüntüleri hepiniz hatırlıyorsunuz..&#33;

Taça yaklaşırken gelen suları..

yitik savaşçı

Üye
Devletin Polis memuruna darp söz konusu...

abuvice

abuvice

Üye
Hoydong Soruma cevap vermedin? Diyorumki Geçen sene hakem maçı bizden alıp size verdi..Etme bulma dünyası terside olabilir..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Apr 25 2006, 08&#58;59 PM) [post=322713]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fenerbahçe şampiyon olamazsa Daum gider. Daha ne istiyorsun van_hoijdonk?&#33;

Galatasaray şampiyon olabilirse hakkıyla olmuş olur. Fenerbahçe şampiyon olabilirse hakkıyla olmuş olur. Zaten bu şampiyonluk yarışı o kadar da önemli değil. Gelecek sezon her iki takımı da Avrupa kupalarındaki performanslarıyla değerlendirmek gerek. Şöyle bir örnek vereyim. Elalem okyanusta yüzerken derede çimmekten haz duyuyoruz.
[/b][/quote]

Sadece daum gitmez.. Daum + Yönetim + Futbolcuların Biçoğu bavulunu toplar bundan eminim.. Ama farketmez olamazsak zaten gitsinler.

Ama benim burada demek istediğim Haluk Ulusoy ilk seçildiği zaman düşünülen komplo teorileri son 3 haftada gerçekleşecek yada gerçekleşmesi için ne gerekiyorsa yapılacak. Bu gözüküyor ha fener şampiyon olur olmaz (bence olacak) ama bazı düğmelere basıldığı kesin..

<div class='quotetop'>(abuvice &#064; Apr 25 2006, 09&#58;02 PM) [post=322723]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hoydong Soruma cevap vermedin? Diyorumki Geçen sene hakem maçı bizden alıp size verdi..Etme bulma dünyası terside olabilir..
[/b][/quote]

Hakem nerede verdi?

Trabzonda sakat oyuncumuz sahadan seke seke çıkarken zaman geçiriyor diye önce sarı sonrada tepkisini gösterdi diye (bu doğru) 2. sarıdan atıldı..

İlk yarı sonlarıydı ve 50 dk kadar 10 kişi oynadık. Bu mu hak hukuk.?

yitik savaşçı

Üye
Ben Türk futbolunu bu düğme senaryolarının bitirdiği kanaatindeyim. Güvensizliğin olduğu yerde başarının gelmesi çok zor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Apr 25 2006, 09&#58;02 PM) [post=322718]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Devletin Polis memuruna darp söz konusu...
[/b][/quote]

Polis memuruna darptan dolayı fener stadı mı kapatılır eğer illada stat kapatılması gerekiyorsa orada manisada güvenlik sağlanamadığı için mainsa takımı ceza alması gerekir..&#33;

Ama soruyorum size o anons olması bunlar olur muydu? Olayın başlangıcına bakalım sonra..

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Apr 25 2006, 09&#58;04 PM) [post=322724]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Sadece daum gitmez.. Daum + <span style="font-size:18pt;line-height:100%">Yönetim</span> + Futbolcuların Biçoğu bavulunu toplar bundan eminim.. Ama farketmez olamazsak zaten gitsinler.

[/b][/quote]

bu söylediğine inanıyor musun gerçekten? fb şampiyon olamazsa yönetim gider mi diyorsun? bu sözünde ciddi misin? aziz yıldırım yönetimi gider yani fb nin 100. yılına başkan olarak girmez ve pılını pırtısını toplayıp gider öyle mi???

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Apr 25 2006, 09&#58;05 PM) [post=322729]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben Türk futbolunu bu düğme senaryolarının bitirdiği kanaatindeyim. Güvensizliğin olduğu yerde başarının gelmesi çok zor.
[/b][/quote]

E ama güvensizlik doğması çok normal...&#33; Zamanında Haluk Ulusoy Şu demeci verdi:

Gs 2002 falandı sanırım maddi krizin ilk patlak gösterdiği zamanlar.. Onlar bizi avrupada temsil ediyor onlara maddi destek vermemiz gayet doğal.&#33;

Ya bunu diyebilir mi bi federasyon başkanı.&#33; Her kulübe eşit davranmalı o zaman neden batmak üzere olan 2. lig kulüplerine bu sözler sarfedilmiyor.&#33;

abuvice

abuvice

Üye
O maçı demiyorum Kadıköydeki maçı..Hakem bariz 2 penaltımızı vermemişti.Sizin golünüz ofsayttı.Böyle aldınız şampiyonluğu.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(B@TuH@N &#064; Apr 25 2006, 09&#58;07 PM) [post=322734]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Apr 25 2006, 09&#58;04 PM) [post=322724]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Sadece daum gitmez.. Daum + <span style="font-size:18pt;line-height:100%">Yönetim</span> + Futbolcuların Biçoğu bavulunu toplar bundan eminim.. Ama farketmez olamazsak zaten gitsinler.

[/b][/quote]

bu söylediğine inanıyor musun gerçekten? fb şampiyon olamazsa yönetim gider mi diyorsun? bu sözünde ciddi misin? aziz yıldırım yönetimi gider yani fb nin 100. yılına başkan olarak girmez ve pılını pırtısını toplayıp gider öyle mi???
[/b][/quote]

Biçoğu gider.. Yönetim derken kongreye gidileceği kesin olur ondan emin ol..

Abuvice: Bu sene 2-2 biten maçta 1 penaltınızın verilmediğine bende katılıyorum. Ama penaltının gol olma şansı %50&#39;dir. Tabi verilmesi gerekir eğer varsa ki bence vardı..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
arkadaşar FB çok buyuk bir takım ve çok büyük yetkilere sahip asıl hedefler gs&#39;nin 4 yıl üst üste rekoruna erişebilmek ve bununla beraber 100 yılında şampiyon olabilmek ve bunu yapabilecek güçte başımızda AZİZ YILDIRIM gibi başkan varken FB&#39;nin sırtı yere gelmez

yitik savaşçı

Üye
Konu hakem hatalar&#305; de&#287;il... Fenerbahçe lehine 10 puanl&#305;k hata yap&#305;ld&#305; ya da Galatasaray&#39;a &#351;u kadar demiyoruz. Sezon sonu kabusu ya&#351;&#305;yoruz. E&#287;er bir tak&#305;m uzak ara &#351;ampiyon olamam&#305;&#351; ve k&#305;yas&#305;ya rekabet varsa bizim insan&#305;m&#305;z komplo teorilerine sar&#305;l&#305;yor. &#304;lla biri haks&#305;z yere &#351;ampiyon olmu&#351; olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...