Derbi Maç Hakkında Yorumlarınız, Ve Dilekleriniz (walpapper Içeride)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Derbi Maç Hakkında Yorumlarınız, Ve Dilekleriniz (walpapper Içeride)

psd si duruyo kaybedenin üzerine çarpı atıcam

neyse ben fair play içinde su şişesi olmayacağına emin olun,güzel bir maç olacağına inanıyorum.
umarım hakem'i satın aldığımızı iddia eden çatlak sesler susar

ABC

ABC

Üye
tabi ki öncelikli dileğimiz hiç bir olay olmadan hangi taraf kazanırsa kazansın maçın centilmence başlayıp öyle bitmesi umarım bugünkü derbinin dünyanın en önemli derbisi olduğunu unutup da kirletmeye çalışanlar çıkmaz.hayırlısı neyse o olsun ama umarım biz kazanırız ve şampiyonluğumuzu ilan ederiz

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Geri Döndüm...

Bana büyüyü bozcaz gibi gelio hep umutsuz olurdum bu sefer cok umutluyum...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

ben yeniden upload ettim resim çok büyük.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

BU KOLTUK BİZİM - EĞER ALMAK İSTEYEN VARSA KADIKÖYE BEKLERİZ.

Haberci

Haberci

Üye
Bir Beşiktaşlı olarak Derbiyi Fenerbahçe bileğinin hakkıyla oynamış ve almıştır.Fenerbahçe yi ve taraftarlarını tebrik ederim.Bükemediğin bileği öpmek te bir erdemdir. Ama daha henüz lig bitmedi top bu yuvarlaktır kimin kime yenileceği veya berabere kalacağı belli olmaz Şu an için küçük te olsa bir avarajınız var ama pamuk ipliğine bağlı onu da biliyorsunuzdur.

Yorumlarımızı yaparken lütfen karşı tarafı rahatsız etmiyecek şekilde Tahrikkar olmamak kaydıyla yapabilirsiniz.Kışkırtıcı yorumlar konunun kapanmasına sebep olmaktadır.Bu bir spor oyunudur ve sahada oynanan sahada kalmalıdır.Bugün size yarın başkalarına.Etme bulma dünyası. Teşekkürler...

Bu arada yukarıdaki fotografı da yeni gördüm bunu V.Manisa spor lu taraftar veya sempatizan yaptığında olmuyor kıyamet kopuyor ama bir Fenerli yaptığında güzel oluyorsa hoş bir şey değildir yangına körükle gitmek demektir

er_gun

Üye
EVET ARTIK ÇATLAK SESLERİN SUSACAĞINA EMİNİM NEDE OLSA HAYIRLISIYLA Bİ TAKIM SEZONU ŞAMPİYON BİTİRECEK AMA KARDEŞCE VE FAİR PLAY PLEASE

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yav şu kadarda sevinemeyeceksek sürekli aşşağılandık iftiraya uğradık liderliği kaptırıncada aşşağılandık ama kimseye uyarı gelmiyordu insiyatifinizi her zaman doğru şekilde kullanmanızı öneririm

ouSahin

ouSahin

Üye

arkadaşlar iki resim arasında farkı bulalım

SALVADORE

SALVADORE

Üye
bu resimde ne farklılık var bulabilirmisiniz.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Dostum!! güzel geçmişe hiç gitmeyelim istersen!!!

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 01&#58;31 PM) [post=321182]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
bu iddianı kanıtlayamazsın ta 1911&#39;de cumhuriyetmi vardı türkiye ligimi vardı bu iki takımın fenerbahçe olduğu ne malum eğer bi iddian varsa kanıtla kardeşim,ben kanıtlarım ama sen kanıtlayamazsın bi şişirme köşe yazısından başka elinizde hiç bişey yok fenerle rakip olacak güçte değilsiniz artık savunacak bişeyiniz kalmadı.
DJOGUZ;resimler için tşk. ederim

SALVADORE

SALVADORE

Üye
tarihinize bakın işinize geleni unutmuyorsunuz işinize gelmeyeni unutuyorsunuz tarihi incele ondan sonra karar ver

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 02&#58;03 PM) [post=321195]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tarihinize bakın işinize geleni unutmuyorsunuz işinize gelmeyeni unutuyorsunuz tarihi incele ondan sonra karar ver
[/b][/quote]
güzel kardeşim ben sana ispatla diyorum sen hala çarpıtıp üste çıkma peşindesin

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Tarihle yaşayanlara tarih dersi FB 0-7 GS

Lodos Fırtınası
Aman o ne lodos firtinasi... Istanbul&#39;un her yani sismis, denizi kabarmis alga dalga, lodos kiyameti desek yerinde olacak...
Günlerden 30 Aralık 1911.

Yilbasina bir gün kalmis, evlerde kestaneler çiziliyor, hazirlik
girla...

Vapurlarin kalkis saatleri birbirine girmis, kalkip kalkamiyacaklari bile meçhul. Ama kalkan bir vapura zor bela yetisen dört
Galatasarayli oyuncu, dalgalarla mücadele eden vapur&#39;un içerisinde, Fenerbahçe ile oynayacaklari maç&#39;a dogru yol aliyorlardi..
Galatasaray olarak Fenerbahçe karsinda
oynadiklari ilk üç maç&#39;ta da galip gelmislerdi, 2-0, 3-0, 5-0, eh, heyecanli degillerdi pek, ama lodos onlari perisan ediyordu.
Kadiköy&#39;e geldiklerinde diger takim arkadaslari ile bulusacaklardi, ama iskelede sadece iki arkadaslarini gördüler. Önce pek üstünde
durmadilar,
nede olsa Union Kulüp Stat&#39;inda (Fenerbahçe Stati) diger arkadaslarini bulabileceklerini ümit ediyorlardi. Alti Galatasarayli oyuncu
yollandilar Stat&#39;a...
Baskan Ali sami Yen onlari orada buldu, baska da kimse yoktu. Ali Sami Yen oynamak istiyordu ama sakatti, maç saati de yaklasiyordu,
yedi Galatasarayli oyuncunun gözleri saat&#39;in üzerindeydi, ne gelen vardi, ne giden&#33; Aralarinda konusup, oyunun ertelenmesini istediler;
Istanbul sehri bir
lodos afetine yakalanmis, vapurlar iptal olmus, oyuncular gelememis, bu maç böyle oynanirmi, iptal en dogal hakkimiz diye düsündüler
elbette.
Ama rakip takim Fenerbahçe buna razi olurmuydu hiç? Bizim yedi kisi kalmis Galatasaray takimimiza, "Sahaya çikmazsaniz, hükmen yenik
sayilirsiniz&#33;" diyip,
tutturukluklarina devam edince, Galatasaray ruh&#39;u bunu kaldirirmi, yenileceksek, aslanlar gibi çikariz, saha&#39;da yeniliriz diyip, yedi
kisi çikip, oynamayi kabul ettiler. Bir önemli sorunlari daha vardi, kaleci yoktu&#33; Lodos firtinasi yüzünden, kalecimiz de gelemeyenler
arasindaydi&#33; Ali Sami Yen kaleci olmayi kabul edince, biri kalede olmak üzere, yedi Galatasarayli Aslan, gururla saha&#39;ya yayiliverdiler.
Ali, Bekir Bircan, Horace Armitage, Celal, Idris, Emin Bülent ve kalede Ali Sami Yen. Hey gidi ASLANLAR hey, yelelerini diklettirip,
pençelerini çikarip, gerinip, rakiplerine baktilar. Onbir tane Kanarya, lodos&#39;un da etkisi ile biraz ürperdi ama, içlerinden de kis kis
güldüler, arenaya sadece yedi aslan çikabilmis, saha vicik vicik, alirlardi elbet bu maçi&#33; Aman Allahim oda neydi? Saha&#39;da kükreyen
aslanlar sanki yüzlerce oluvermisti... Ali Sami Yen&#39;in durdugu kale, rakipleri tarafindan ziyaret bile edilemedi, 90 dakika boyunca
top bir adet kere eline bile gelmedi...
Aslanlar hem atak yaptilar, hemde kalelerine kimseyi aklastirmadilar. Ne lodos, ne vicik vicik bir saha, nede onbir kisilik rakip
takim onlarla bas edemedi.
Galatasaray, Fenerbahçeyi 30 Aralık 1911 günü, yedi kisi ile, 7 - 0
yendi.

Aslan Galatasaray&#39;i lodos afeti bile durduramamis, büyük ruh&#39;u ile, yedi kisi ile oynadigi maç&#39;tan alninin akiyla çikmisti.
Yani Infaz gerçeklesmisti.

internetden araştırdım ve buldum yukarıda yazan yazıların bir harfini dahi degiştirmeden aktarıyorum yorum sana kalmış

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ben aynısını sayfalara doldurup fener 9-0 yenmişti diyebilirim niye bu tür bi açıklama galatasaray cephesinnden gelimyorda senin gibi bi kaç insanın ağzından çıkıyor daha cumhuriyet bile yokken bu iki takımın maç yaptığını kim ıspat edebilir bu sadece bi varsayım sadece felsefe bunlara inanmamı bekleme bunu gerçekten ıspatlamalısın;örneğin galatasaray spor kulubünün bi açıklaması,önemli bir gazetenin belgelerle açıkladığı köşe yazısı

bende yazarım bi tane olur biter;günlerden 20 ağustos fener sıra sıra galibiyetlerinden sonra gemiler geçerken lodos esmezken gibi vs. vs. vs.

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Apr 23 2006, 02&#58;51 PM) [post=321220]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben aynısını sayfalara doldurup fener 9-0 yenmişti diyebilirim niye bu tür bi açıklama galatasaray cephesinnden gelimyorda senin gibi bi kaç insanın ağzından çıkıyor daha cumhuriyet bile yokken bu iki takımın maç yaptığını kim ıspat edebilir bu sadece bi varsayım sadece felsefe bunlara inanmamı bekleme bunu gerçekten ıspatlamalısın;örneğin galatasaray spor kulubünün bi açıklaması,önemli bir gazetenin belgelerle açıkladığı köşe yazısı

bende yazarım bi tane olur biter;günlerden 20 ağustos fener sıra sıra galibiyetlerinden sonra gemiler geçerken lodos esmezken gibi vs. vs. vs.
[/b][/quote]

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yine bi ıspat yok ortada ama neyse ben son sözümü söyliyeyim ortada övünebileceğiniz hiç bişey yok şu 80-90 yıl önceki şeyler sizi avutuyorsa devam edin avunmaya.

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Apr 23 2006, 03&#58;33 PM) [post=321235]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yine bi ıspat yok ortada ama neyse ben son sözümü söyliyeyim ortada övünebileceğiniz hiç bişey yok şu 80-90 yıl önceki şeyler sizi avutuyorsa devam edin avunmaya.
[/b][/quote]
arkadaş biz tarihimizle gurur duyuyoruz galatasarayın tarihini incele o zaman bana hak verirsin umarım

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 01&#58;31 PM) [post=321182]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]
bırakın ya avunun siz bole o stadda kilerin hic biri sevinmedi cunku tarihi farkı kacırdık

deil 7-0 biz sizi 8-0 yenecektik orda

siz bunlarla oyalanın biz her sene bi tarih yazarız size

<span style="font-size:24pt;line-height:100%">oradaydım 4-0</span>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt