Galaxy Ace 2 i8160 CyanogenMod12!-12.1!Lollipop5.0.2-5.1

Sponsorlu Bağlantılar

ortak42

ortak42

Üye
İhtiyacı olan varsa NovaThor Settings' i de şuraya koyuyorum sdswap dışında her şey çalışıyor :zzz: /system/app ta NovaThorSettings diye klasör oluşturup recoveryden fix permissions yaparsanız kurulmuş hale gelir :)

[
İhtiyacı olan varsa NovaThor Settings' i de şuraya koyuyorum sdswap dışında her şey çalışıyor :zzz: /system/app ta NovaThorSettings diye klasör oluşturup recoveryden fix permissions yaparsanız kurulmuş hale gelir :)
novatrhorda swaptan başka işe yarar ne var ben sadece swap için kullanıyordum :)

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ortak42
ortak42

ortak42

Üye
Arada bazı uygulamalardan atıyor youtube falan one more line oyunundan falan..

zencibitc

zencibitc

Üye
bende 2 küçük oyun whatsapp youtube var atma olayı hiç olmadı pa gapps i kullandım

zencibitc

zencibitc

Üye
aynen ben umutsuzdum :)

• Beğen
Tepkiler: ortak42
omerboz54

omerboz54

Üye
Arkadaşlar bu yeni build ne zaman gelir

zencibitc

zencibitc

Üye
Romun detayinda nigtly yaziyo bu gece gelebilir ama ben bununla biraz bekliycem bi kac surum guncellemesinden sonra bastan temiz bi kurulum yapicam

• Beğen
Tepkiler: omerboz54 ve B.A.R.O.N
omerboz54

omerboz54

Üye
Bende ole yapmak isterdim ama bazı oyunlarda hata veriyo oyüzden hemen güncellicem

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Telefona güvenlik kısmından pin sifre koyduktan sonra smart lock tan yüz kilidini açıyorum ancak kapanmaya zorluyor.aynı hatayı alan varmı

omerboz54

omerboz54

Üye
Bende

ortak42

ortak42

Üye
Romun detayinda nigtly yaziyo bu gece gelebilir ama ben bununla biraz bekliycem bi kac surum guncellemesinden sonra bastan temiz bi kurulum yapicam
Hangi rom? Yeni guncellememi gelcek :) bi dershaneye gittim olaylar karismis :D

omerboz54

omerboz54

Üye
Su üstdeki gappsi kullandım
Beyler bugün novafuzion da 5.0.2 çkarıyo

vaterfa

vaterfa

Üye
aynen baya bekledik insallah sorunu az bi surum olur

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
benim görüşüm şubata kadar beklemek en idaeli şubatta çıkar anca

vaterfa

vaterfa

Üye
o kadar bekleyecegimizi sanmiyor ben, 2 3 guncelleme sonra gunluk kullanima uygun hale gelir

ortak42

ortak42

Üye
o kadar bekleyecegimizi sanmiyor ben, 2 3 guncelleme sonra gunluk kullanima uygun hale gelir
Aynen ben simdi bile günlük kullanıyorum :D novafusionun hatasız gelme ihtimali var cunkü bu romdan biseyler kapmıştır o :D