Galaxy Ace 2 i8160 CyanogenMod12!-12.1!Lollipop5.0.2-5.1

Sponsorlu Bağlantılar

omerboz54

omerboz54

Üye
Çalışıyo denedim

The Shadow

The Shadow

Üye
Az önce birkaç deneme daha yaptım gps çalışıyor gibi, sdswap hala sıkıntılı ama NovaThor Settings kurdum sdswap dışında her şey çalışıyodu :D Cihaz kapalıyken şarj olmuyor ama çokta önemli değil, kapalıyken şarja taktığında açılıyor ve şarj oluyor :D

Yani şimdilik önemli buglar :
- Video kayıt
- SDSwap

Diğerlerini pek kafaya takmanıza gerek yok. :oke:

• Beğen
Tepkiler: omerboz54 ve ByBlaCk4
ortak42

ortak42

Üye
Az önce birkaç deneme daha yaptım gps çalışıyor gibi, sdswap hala sıkıntılı ama NovaThor Settings kurdum sdswap dışında her şey çalışıyodu :D Cihaz kapalıyken şarj olmuyor ama çokta önemli değil, kapalıyken şarja taktığında açılıyor ve şarj oluyor :D

Yani şimdilik önemli buglar :
- Video kayıt
- SDSwap

Diğerlerini pek kafaya takmanıza gerek yok. :oke:
abi bende bazı yerleri ingilizce :D ama güzel sevdim :D

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Rom alpha olmasına ragmen cok iyi
Alpha boyle ise normal rom nasıl olur acaba

• Beğen
Tepkiler: omerboz54 ve The Shadow
zencibitc

zencibitc

Üye
şuan yükledim bi 2-3 dakikadır açılış anımasyonunda kaldı tahmini kaç dakika sürer ?

zencibitc

zencibitc

Üye
peki saolun
kurdum gayet güzel çalışıyor aramayı denedim sorun yok

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
haydi gözümüz aydın en yakin zamanda denerim :D

ortak42

ortak42

Üye
O kadar da olsun artık zaten cm de daha hiçbir cihaza resmi olarak kendisi yayınlamadı henüz romu :D

Aynen :ehe
abi ss nasıl alacaz? bide bu ingilizce düzelirmi güncelleştirmelerle?

BULDUM :D
EDİT:SES KISMA+GÜÇ TUŞU

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow
ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Tuş ışıklarını nasıl kapatcaz bilen varmı

The Shadow

The Shadow

Üye
Tuş ışıklarını nasıl kapatcaz bilen varmı
Dene :) Şimdiye kadar kullandığım çoğu romda çalışmıştı :)

Ace 2 CM 10/10.1/10.2/11 Donanımsal Tuş Işıklarını Tamamen Kapatma - MaxiCep
Genelde ayarlar bölümünde bazı yerlerde..

1. ve 3. ss lerdeki yerler pek kullanılan yerler değil zaten takma kafana. 2. ss dekileri anlamışsındır zaten anlamadıysan da yazarım sorun değil :D

ortak42

ortak42

Üye
Dene :) Şimdiye kadar kullandığım çoğu romda çalışmıştı :)

Ace 2 CM 10/10.1/10.2/11 Donanımsal Tuş Işıklarını Tamamen Kapatma - MaxiCep

1. ve 3. ss lerdeki yerler pek kullanılan yerler değil zaten takma kafana. 2. ss dekileri anlamışsındır zaten anlamadıysan da yazarım sorun değil :D
anladım anladım teşekkürler :) bide swap gelse :)
kamera uygulamaları indirdim yeşil çekiyor değişen birşey olmadı..
setcpu indirdim işlemci hızı max.1000 min.=200 mhz yaptım..pegasusq+sioplus yaptım :D bunlar standart ayarlarım benim :)

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
anladım anladım teşekkürler :) bide swap gelse :)
kamera uygulamaları indirdim yeşil çekiyor değişen birşey olmadı..
setcpu indirdim işlemci hızı max.1000 min.=200 mhz yaptım..pegasusq+sioplus yaptım :D bunlar standart ayarlarım benim :)
Alphaya göre iyi yine de yakında düzeltirler onları da hızlı çalışıyorlar :ehe En azından fotoğraf çekiyor video çok sorun değil :D Bu arada chrono kernelin universal versiyonlarını deniyen var mı cm12 de çalışıyor mu ? Birazdan deniyecem de. :)

• Beğen
Tepkiler: ortak42
ortak42

ortak42

Üye
Alphaya göre iyi yine de yakında düzeltirler onları da hızlı çalışıyorlar :ehe En azından fotoğraf çekiyor video çok sorun değil :D Bu arada chrono kernelin universal versiyonlarını deniyen var mı cm12 de çalışıyor mu ? Birazdan deniyecem de. :)
abi telefon seninki gibi deneme tahtası değil sonuçta tek telefonum var o kadar riske atmıyorum :D aman çalışan birşeyler olursa yaz :) viper4android 5.0 versiyonu bulamadım 4.4 olan çalışır mı ki?

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
İhtiyacı olan varsa NovaThor Settings' i de şuraya koyuyorum sdswap dışında her şey çalışıyor :zzz: /system/app ta NovaThorSettings diye klasör oluşturup recoveryden fix permissions yaparsanız kurulmuş hale gelir :)

abi telefon seninki gibi deneme tahtası değil sonuçta tek telefonum var o kadar riske atmıyorum :D aman çalışan birşeyler olursa yaz :) viper4android 5.0 versiyonu bulamadım 4.4 olan çalışır mı ki?
AudioFX iyi bence ama dene istiyosan en fazla çalışmaz hepsi bu :ehe

• Beğen
Tepkiler: ortak42