Cyanogenmod Kurmak Istiyorum Bazı Sorularım Var

Konu Sahibi
Cyanogenmod Kurmak Istiyorum Bazı Sorularım Var
google playden uygulamalar güncelleniyor mu ?
google playsiz uygulama kurabiliyor muyum ? uygulama satın alabiliyor muyum ?
CyanogenModu kaldırmak istediğimde fabrika ayarlarına dönebilir miyim ?
IMEI'de sıkıntı yaşayanlar olmuş CM 10.2 de böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ? (S3 kullanıcısıyım)

şimdilik aklıma gelen bunlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
CM'nin olumsuz yönleri de varsa eğer yazarsanız sevinirim.

aaeerr

Üye
Klon imei s3 um var. CM 10.2 yuklu. İmei sorunu olmadi. Nightly yukledim. Her gun guncelliyor 0 sorun. Play store da her sey yapiliyor sıkıntı yok. Tek eksigi wifi direct kullanilmiyor. Onuda wifi shoot programi ile hallediyorsun.

Tepkiler: yurdaer86
Klon imei s3 um var. CM 10.2 yuklu. İmei sorunu olmadi. Nightly yukledim. Her gun guncelliyor 0 sorun. Play store da her sey yapiliyor sıkıntı yok. Tek eksigi wifi direct kullanilmiyor. Onuda wifi shoot programi ile hallediyorsun.
nightly de iyidir ama s3 e stable çıkmıştı diye hatırlıyorum o daha iyidir bence

nereye fazla emın olma kardes cok mu bılıyonda konusuyon
stock iyidir ama bazı dosyalara el atarsan geliştirirsen daha performanslıdır cm her zaman stock tan iyidir (stable sa nightly ve benzeri sürümler kasabilir) ancak geliştirilirse geçebilir

stock iyidir ama bazı dosyalara el atarsan geliştirirsen daha performanslıdır cm her zaman stock tan iyidir (stable sa nightly ve benzeri sürümler kasabilir) ancak geliştirilirse geçebilir
performans olarak birazdaha iyidir ama stocku tutmaz

Kontrol

Üye
tabii ki de çoğu zaman stock ların tasarımı daha iyi olabiliyor özelleştirebilirliği fazla olduğu için

birde simgelerin dizilisi degismiyor o sorun oluyor bana , internet sistem vs. programlar ayri sayfalarda kullanima gorede uste dogru sirali duruyor cm de olmuyor mesela

Tepkiler: The Shadow
birde simgelerin dizilisi degismiyor o sorun oluyor bana , internet sistem vs. programlar ayri sayfalarda kullanima gorede uste dogru sirali duruyor cm de olmuyor mesela
cm ekibi duy sesimiziiiiiii simgeleri istediğimiz yere sıralamak istiyoruz

Tepkiler: Kontrol

aaeerr

Üye
CM siddetle tavsiye ederim

Konu Sahibi
cm 10.1 kurdum 10.2 nin stable versiyonunu bekliyorum. fakat şöyle bir önemli eksiklik gördüm radyo ve göz takip sistemi aktif değil ?

Kontrol

Üye
stocktaki radyonun apk sini system app ye tasimayla radyo calismaz mi ?