GM Discovery 2 [Cyanogenmod 12.1] Discovery 2

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Çok hızlı mı gidiyor şarjı ?

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Belki fix falan olabilir bi bakalimda roma kernellle alakalıdır bnce

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Çok hızlı mı gidiyor şarjı ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
hocam sarjın nasıl gittigine henüz bakamadım rom tamam hazır dedğimde şarjım %1 di suan şarjda aşırı yavaş doluyor

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
hocam sarjın nasıl gittigine henüz bakamadım rom tamam hazır dedğimde şarjım %1 di suan şarjda aşırı yavaş doluyor
Kernellle alakalı &100 ekranı kapattiginda falan deep sleepe girmiyor en dusuk frekansta çalışıyor işlemci büyük ihtimal

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
evet hocam uyumuyor sistem işlemci çalışıyor.selinux un permisssive (serbest) olmasıyla alakalı olabilir mi?

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
evet hocam uyumuyor sistem işlemci çalışıyor.selinux un permisssive (serbest) olmasıyla alakalı olabilir mi?
Hocam onu bilmiyorum ama Samsung T210 tabletim var ketutkumajaya adlı dev blackhawk kernel yapmıştı custom kernel 1.8 sürüm kernel de uyumuyordu işlemci 2.1 de düzelmişti istersen iki kernel inde linkini atayim anlayabilirsen arasındaki farkı xda

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Hocam konu neden silindi romu indiriyorum indirmeyimmi?

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
İndirdim şuan yüklüyorum size bilgi veririm

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
TWRP'den wipe yaptım şuan rom'u flashlıyom ama Sistem Formatlanıyor...'da kaldı galiba biraz bekliyecem

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
memo4535

memo4535

Üye
konu nere gitti

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Hala sistem formatlanıyor'da, TWRP 2.8.5.0 denesem fark eder mi ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
konu tekrar onaylamaya gitmiş. linki özelden atabilim istiyenlere.romu kendim kurdum.çalışıyor.TWRP 2.8.7.0 da kurdum

• Beğen
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Galiba ben wipe ve mount işlerini yanlış yaptım. Tam olarak yüklerken ne yapmam lazım anlatabilr misiniz ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
wipe data/cache/system/custpack wipeleyip mountan /system ve custpack tiklerini kaldırp kurun bunun hariçinde birşey kurmaya gerek yok .kurulum bitince reset atıyor zaten

• Beğen
Tepkiler: TheLost72 ve Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Konu linki please

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
konu tekrar onaylandı

• Beğen