GM Discovery 2 [Cyanogenmod 12.1] Discovery 2

Sponsorlu Bağlantılar

want to

want to

Üye
Bizim cihazlara değil bu rom.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
dahili depolama sorununun çözümünü buldum fakat siyah ekran hatası veriyor.Sim için de birkaç şey demişler fakat henüz deneme firsatim olmadi.Siyah ekran ile karşılaşan varmı hiç.Bazen boot oluyor bazen animasyon bitiyor siyah ekrsnda kaliyor.Ek olarak bir gecw bu romda kaldım %100 şarj ettikten sonra telefonu şarjdan çektim 2sn sonra telefon birden kapandı.Bunu birtek ben mi yaşiyorum romla ilgili mi?

• Beğen
Tepkiler: TheLost72 ve Gofrettin115
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
benim paylaştığım v2 de ayarlar>depolamada ilk dahili depolamada system 16 gb mı veriyor 1 gb mi bunu hatırlayan var mı? Şuan bi şekilde system i 1 gb yaptım data bir şekilde bağlarsam dahili hafıza sorunu çözülür gibi geliyor.Vallahi buna bile çok sevindim yedek aldım bu halini

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
benim paylaştığım v2 de ayarlar>depolamada ilk dahili depolamada system 16 gb mı veriyor 1 gb mi bunu hatırlayan var mı? Şuan bi şekilde system i 1 gb yaptım data bir şekilde bağlarsam dahili hafıza sorunu çözülür gibi geliyor.Vallahi buna bile çok sevindim yedek aldım bu halini

Kolay gelsin usta ben sistemi 16 gb görüyo diye hatırlıyorum. Bu arada sim kart sorunu çözemedim. Romda imei slotu boş gözüküyor normalde imei silinse bile 0'larla doldururdu o slotu. Modem.img yi roma atıp imeiyi terminal emülatörle atmayı denedim yanıt vermedi. Deneyemediğim birtek şey lollipopa sahip bir mtk cihazından engineer mod apksını sisteme atmak. İmei slotlarını görürse imeiyi ordan yazmak.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
normal mtk tool da (playden indirdim) mtk enginer mode girince uygulamanın ana sayfasına atıyordu.
sim çalışıyor.internete bile giriyor.dahili olmadığı için ss alamıyorum.romu hemen yedekledim.Ses yok Dahili hafıza yok(telefonum 2+ yani 2 de 2.sim çalışırmı bilmiyorum.
sms çalışıyor.Arama yapılıyor fakat ses çalışmadığı için görüşme yapılmıyor

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, want to ve TheLost72
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
normal mtk tool da (playden indirdim) mtk enginer mode girince uygulamanın ana sayfasına atıyordu.
sim çalışıyor.internete bile giriyor.dahili olmadığı için ss alamıyorum.romu hemen yedekledim.Ses yok Dahili hafıza yok(telefonum 2+ yani 2 de 2.sim çalışırmı bilmiyorum.
sms çalışıyor.Arama yapılıyor fakat ses çalışmadığı için görüşme yapılmıyor
Aramada nasıl bir sorun var ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
aramada sorun yok sanırım rom ses liblerini çalıştırmıyor.yani ses yok.karsodaki konustugu zaman ses gelmiyor.telefon caldiginda ses yok.bu sorunlar var.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, want to ve TheLost72
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
ses-arama-sms-wifi-mikrofon-dahili hafıza fixlendi. 2 ve 2+ için ayrı ayrı hazırlıyorum bugün yarın upload ederim
mtp çalışmıyor-telefon kapalı sarj edilemiyor

• Beğen
Tepkiler: want to, Gofrettin115, TheLost72 ve 1 kişi daha
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
ses-arama-sms-wifi-mikrofon-dahili hafıza fixlendi. 2 ve 2+ için ayrı ayrı hazırlıyorum bugün yarın upload ederim
cidden düzeldi mi? :o
Bugün upload edebilirsiniz denemek istiyorum hemen :D

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
otg yok

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Telefon kapalı şarj edilemiyor'da ne demek istediniz

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Kapalıyken şarj olmuyor demek istiyor heyecanlandimmmmmm

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
telefon kapalıyken sarj olmuyor telefon tamamen kapalıyken sarja taktıgıızda açılıyor.açılınca sarj oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115 ve TheLost72
want to

want to

Üye
Bu kadar sorun çözülmüş yine. Bu sorunlarda o kadar önemli değil. Upload'ı sabırsızlıkla bekliyorum. :D

• Beğen
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Bugün upload edebilir misin?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Akşama kadar ederim inşallah
şuan başladı upload tahmini 2 saat yazıyor hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: want to, Gofrettin115 ve TheLost72
want to

want to

Üye
Bekliyorum hocam :D 2 saat sonra stajdan çıkacağım zaten :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
ne kadar kaldı % olarak denemek istiyorum romu @karakule1421

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
şuan %74 olmuş @Gofrettin115
yalnız romun şarjı sıkıntılı

• Beğen

Üst Alt