Custom Rom Maker (Custom Rom Editleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Teswkkurler

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
bilmiyorum alakam olmadi ama donanim olarak bir zarar verme ihtimalin var sanirim (tam emin degilim yanlis bilgi olmasin) ama sunuda eklim oyle birsey saglikli olsa neden portlayan onuda yapmasin ki ? sonucda libler le oynayandan daha iyi bilir portlayan bu isi bence.
en temizi farkli bir cm portu bulmak s3 e bile 10larca yapildi s5 e de hayli hayli vardir her cm de olur yada olmaz diye birseyde yok
@atakanokur varmi bi gelisme/sonuc ?
Gapps yükleyeceğiniz zaman burdaki Gapps i yükleyin Gapps içerisinden isteğiniz google uygulamalarını seçerken Kamerayada tik koyun ayrıcana ''Replace rom camera'' gibi bi seçenek olacak onada tik atın (mail uygulaması için falanda öyle yapabilrisiniz tercih size kalmış) böylece kamera uygulaması sorunsuz bir şekildee kaldırılmış olacak ve yerine Google Kamera geçecek s4 minide orjinal ROM da kamera sorununu ben böyle çözmüştüm belki işinize yarar.

Rygebin

Rygebin

Üye
İlk spoiler çalışmıyor nedense :hmmm.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
bende bazen açılıyordu şimdi tamamen gitmiş ve nedense bu yorumun bildirimi gelmedi :hmmm

Rygebin

Rygebin

Üye
Mesela şimdi aciliyor spoiler.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
:ehe paranormal bir konu :D

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
evet konu yu olduğu gibi copy paste yapan gereksiz kişiliğe burdan teşekkür ediyorum insan bari bir kendi upload veya ss sini ekler
link zaten spoiler deydi görmesi için üye olmuştur zaten eğer hala görüyorsan ki birazdan linki değiştiricem fark edip geri dönüp tekrar çalıcaksan bari alıntıdır yaz

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
konuya bir daha göz atayım dedim de baştaki spoiler alışmıyor @H0lligan kardeş yenile bi zahmet bu ne dikkatsizlik !1!!11!1!!1

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
kralberk13

kralberk13

Üye
evet @ghstr generalimize ayıp oluyor bak seni banlatır karışmam :D

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
generalim üst yöneticilere şikayet edin evinden alsınlar patavatsız insan :D

kralberk13

kralberk13

Üye
bildir :D özelden tel nonu versene bende ekliyim bende sana bildircem :D

• Beğen

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Beyler benim Ayfon dan aciliyor sorun sizde :ehe ama * basda bu isaret var her madde de o yuzden de olabilir opera surumunde denemedin ama gecin acilir ordan ugrasdirmayin beni :ehe
bildir :D özelden tel nonu versene bende ekliyim bende sana bildircem :D
hangimizeydi bu dedigin :ehe

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Beyler benim Ayfon dan aciliyor sorun sizde :ehe ama * basda bu isaret var her madde de o yuzden de olabilir opera surumunde denemedin ama gecin acilir ordan ugrasdirmayin beni :ehe

hangimizeydi bu dedigin :ehe

sanaaaaa :ehe

Üst Alt