Custom rom kurunca bazı programlar çalışmıyor .

Sponsorlu Bağlantılar

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Custom rom kurunca bazı programlar çalışmıyor .
S.a maxicep ailesi . Boşta duran bi s3 minim vardı . Ben de bunu başkasına verdim ama daha önceden bu telefonda cm11 varken bazı programlar açılmıyor veya yeni versiyonları yüklenmiyordu. Şimdi cm12.1 yüklü fakat aynı hata devam ediyor. Ben daha önceden cm11 de açılmayan programı cn12.1 de açmıştım ama cm12.1 de açılmayan başka programlar var. Bu sorunu nasıl çözeriz. Stok romda açılan şeyler customda açılmıyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Samsungun TouchWiz arayüzü ile birlikte bir çok hizmet uygulaması geliyor(utility)

O yüklemeye çalıştığınız stock rom uygulaması çalışmak için touchwiz ile gelen hizmet uygulamalarına ihtiyacı var

CM gibi AOSP romlar saf android arayüzü ve uygulamaları ile geldiği için çalışmaması normal

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Samsungun TouchWiz arayüzü ile birlikte bir çok hizmet uygulaması geliyor(utility)

O yüklemeye çalıştığınız stock rom uygulaması çalışmak için touchwiz ile gelen hizmet uygulamalarına ihtiyacı var

CM gibi AOSP romlar saf android arayüzü ve uygulamaları ile geldiği için çalışmaması normal
Bu programlar minecraft vs. ama. Mesela şuan minecraft in yeni sürümleri açılıyormuş . Yine bunla bi alakası varmıdır. Veya bi açığı vs yokmudur bu sorunu düzeltmenin

Üst Alt